هجمه بی‌سابقه و انتقاد‌ها به گل‌محمدی کماکان ادامه دارد

یحیی همچنان در سیبل حملات

پرونده مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام ۴ دیدار بسته می شود و پرسپولیس به مصاف آلومینیوم اراک می‌رود.
کد خبر: ۱۳۷۷۷۵۵

به گزارش جام جم آنلاین، مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری ۴ بازی به پایان می رسد و در یکی از حساس‌ترین بازی ها، تیم پرسپولیس به دیدار تیم آلومینیوم اراک می‌رود.

آلومینیوم اراک- پرسپولیس | روز جمعه ساعت ۱۹

تیم فوتبال پرسپولیس از ۲ بازی قبل خود فقط ۲ مساوی به دست آورده و گلی هم به ثمر نرسانده است. همین موضوع باعث نگرانی هوادارانش شده است.

سرخپوشان پایتخت بعد از ۲ تساوی در آغاز مسابقات لیگ بیست و دوم لیگ برتر فوتبال در حالی برای سومین بار در اراک به مصاف آلومینیوم می‌روند که در هر ۲ بازی قبلی شکست خوردند و دست خالی به تهران برگشتند.

شاگردان گل محمدی قصد دارند با برتری برابر تیم آلومینیوم اولین برد خود در لیگ برتر فوتبال را کسب کنند و علاوه بر این طلسم نبردن حریف خود در اراک را بشکنند.

این احتمال وجود دارد که لوکادیا مهاجم خارجی جدید پرسپولیس برابر تیم آلومینیوم اراک روانه زمین مسابقه شود و برای سرخپوشان گلزنی کند. مرتضی پور علی گنجی هم با وجود صدور ITC به علت محرومیت قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست.

در آن طرف، تیم آلومینیوم اراک هفته گذشته برابر تیم صنعت نفت آبادان پیروز شد و با یک برد و یک تساوی و کسب ۳ امتیاز در رتبه هفتم قرار دارد.

شاگردان رحمتی قصد دارند روند شکست ناپذیری خود را برابر پرسپولیس ادامه بدهند، اما کار سختی پیش رو دارند.

گل گهر سیرجان- سپاهان | روز جمعه ساعت ۲۱:۳۰

تیم گل گهر سیرجان هفته گذشته برابر تیم مس رفسنجان به تساوی بدون گل دست یافت و با کسب ۴ امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی قرار دارد.

البته قلعه نویی بعد از تساوی برابر تیم مس رفسنجان اعلام کرد که تیمش مستحق یک امتیاز بازی هم نبود.

تیم گل گهر فصل گذشته با نتیجه ۴ بر ۲ توانست تیم سپاهان را شکست بدهد، اما نتیجه این بازی به خاطر استفاده غیر مجاز از باگناما بازیکن گابنی ۳ بر صفر به نفع سپاهان تغییر کرد.

به طور حتم شاگردان قلعه نویی برای جبران آن باخت به مصاف تیم سپاهان می‌روند.

علاوه براین، باگناما بازیکن گابنی محرومیتش از ۳ ماه به ۴ جلسه کاهش یافت و ۲ جلسه آن نیز به مدت ۶ ماه به حالت تعلیق درآمد و به این ترتیب باگناما می‌تواند از این هفته قادر به همراهی تیمش در بازی‌های لیگ برتر فوتبال است.

در آن طرف، سپاهان تنها تیم ۶ امتیازی لیگ برتر فوتبال است و این تیم قصد دارد روند رو به رشد خود را ادامه بدهد و اختلافش را با مدعیان بیشتر کند.

پیام نیازمند هم به تیم سپاهان برگشته است و اکنون تیم سپاهان ۲ دروازه بان آماده درون دروازه دارد و این موضوع برای مظاهری اتفاق خوبی نیست چرا که دیگر از فیکس بودنش در ترکیب طلایی پوشان اطمینان خاطر ندارد.

جدال مورایس دستیار سابق مورینیو با امیر قلعه نویی پرافتخارترین مربی لیگ برتر فوتبال در این بازی جذاب و دیدنی خواهد بود.

فولاد خوزستان- تراکتور | روز جمعه ساعت ۲۱:۳۰

تیم فوتبال فولاد خوزستان هفته گذشته توانست یک امتیاز از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بگیرد و با ۲ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار بگیرد.

شاگردان نکونام تاکنون بردی در لیگ برتر فوتبال نداشتند و آن‌ها قصد دارند با حمایت هواداران خونگرم خود این طلسم را در بازی با تراکتور بشکنند.

در آن طرف، تیم فوتبال تراکتور در دقایق پایانی بازی با تیم ذوب آهن به دست آورد.

هواداران تراکتور امیدوارند که قربان بردیف مربی کارنامه دار روس بتواند که تیمشان را به قهرمانی برساند.

سرخپوشان تبریزی همانند حریف خود در لیگ برتر فوتبال بردی نداشتند و آن‌ها قصد دارند بار برتری برابر فولاد اولین برد خود را در فصل جدید کسب کنند، اما کار سختی در اهواز پیش رو دارند.

هوادار – صنعت نفت آبادان | روز جمعه ساعت ۱۹

تیم فوتبال هوادار هفته گذشته برابر تیم نفت مسجد سلیمان به تساوی دست یافت و با ۴ امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفت.

تیم هوادار در دومین سال حضورش در لیگ برتر فوتبال تاکنون صنعت نفت آبادان را شکست نداده است. این تیم قصد دارد اولین برد خود را برابر برزیل ایران کسب کند.

در آن طرف، تیم صنعت نفت آبادان تنها یک امتیاز در لیگ برتر فوتبال کسب کرده است. برزیل ایران قصد دارد با برتری برابر هوادار اولین برد خود را در فصل جدید کسب کند.

ساکت الهامی و پرکاس سرمربیان ۲ تیم برای اولین بار برابر یکدیگر قرار می‌گیرند به همین علت شناخت چندانی از هم ندارند.

نتایج روز نخست هفته سوم لیگ برتر فوتبال:

استقلال ۱- ۰ مس کرمان

ذوب آهن ۰-۰ مس رفسنجان

نفت مسجد سلیمان ۱- ۲ پیکان

نساجی مازندران ۲- ۲ ملوان

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها