رییس کمیسیون بودجه شورای شهر همدان:

دولت و مجلس به جایگاه شوراهای شهر احترام بگذارند

رییس کمیسیون برنامه، ، بودجه و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر همدان اظهار داشت: دولت و مجلس به جایگاه شوراهای شهر احترام گذاشته و حقوق شوراها را رعایت کنند.
کد خبر: ۱۳۷۶۴۶۳

به گزارش جام جم آنلاین همدان، اکبر کاوسی‌امید در جلسه صحن شورا با انتقاد عدم توجه ادارات خدمات رسان افزود: یکی از نکات و فلسفه شکل‌گیری شوراها، تصمیم‌گیری برای مناطق مختلف کشور، متناسب با بومی و محلی است و ارائه یک تصمیم از مرکز برای تمامی نقاط کشور بدون در نظر گرفتن فرهنگ، تمدن و ساختار شهرها اقدام درستی نیست.

کاوسی‌امید با انتقاد از اینکه آیا بندهای قانونی ماده 80 در مورد حق شوراها، تنها یک شعار یا نوشته بر روی برگه است؟ اظهار داشت: بر اساس قانون دستگاه‌های خدمات رسان باید گزارشی از بودجه خدماتی خود را به شورای شهر ارائه دهند که تاکنون فقط شرکت آب وفاضلاب در صحن شورا بودجه ی خود را ارائه کرده است.

وی با تاکید بر اینکه وزارت کشور در زمینه ساختار نیروی انسانی شهرداری می‌تواند ورود پیدا کند، اضافه کرد: شورای شهر طبق قانون و بر اساس ظرفیت‌های محلی می تواند تصمیمی‌گیری کند.

شهید همدانی با ایثارگری در راه احیای دین جاودانه شد

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور همدان در محکومیت هتک حرمت به شهدای مدافع حرم و سردار شهید همدانی، گفت:خون شهید هدر نمی‌رود و شهید همدانی از شهدای شاخصی بود که با ایثارگری در راه احیای دین جاودانه شد.

سعید نظری اضافه کرد: مردم ولایتمدار شهر دارالمجاهدین به صورت خودجوش حرکت فتنه‌گران را محکوم کردند.

وی با اشاره به رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اضافه کرد : در راستای پیروی از من منویات مقام معظم رهبری، رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس به نوشتن خاطرات خود و دلاوری های این دوران اقدام کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها