روایت دست‌اول از قتل محیط‌بان زندانی پس از خروج از دادگاه

قصاص خودسرانه با 3گلوله

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست خبر داد

شهادت محیط‌ بان برومند نجفی به دست پدر مقتول

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست از شهادت محیط بان برومند نجفی توسط پدر مقتول و در مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۶۲۲۰

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ جمشید محبت‌خانی در گفت و گو با ایسنا از شهادت محیط‌بان برومند نجفی ظهر امروز (۲۲ بهمن ماه) در مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه خبر داد.

وی افزود: امروز جلسه اعاده دادرسی این محیط بان در دادگاه کرمانشاه بود که او را از زندان برای بازجویی مجدد توسط قاضی پرونده به دادگاه آورده بودند. پس از پایان جلسه پدر مقتول قبل از محیط بان از اتاق خارج شد و گویی از قبل هماهنگ شده باشد اسلحه کلاشینکف را گرفت و حدود ۱۰ تا ۱۵ تیر به محیط بان جلوی دادگاه شلیک کرد و او شهید شد.

محبت‌خانی در پایان از آخرین وضعیت پرونده شهید نجفی خبر داد و گفت: او به قصاص محکوم شده بود که ما اعتراض کردیم. اعتراض پذیرفته شده و در جلسه اعاده دادرسی در دست بررسی بود.

۱۴ مرداد سال ۱۳۹۹ در جریان مواجهه نیروهای اجرایی یگان حفاظت محیط زیست با سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید یک نفر از سرنشینان این خودرو به دلیل تیراندازی که صورت گرفته جان خود را از دست داد.

این اتفاق در منطقه حفاظت شده بیستون و در حد فاصل روستای «سه‌ چک» و پادگان حاجی آباد رخ داد و محیط بان برومند نجفی به اتهام قتل زندانی و آبان ماه سال جاری به قصاص محکوم شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها