وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرکت سایپا به جز دو خودرو تمامی خودروهای تولیدی از فرآیند قرعه کشی خارج شده‌اند.
کد خبر: ۱۳۷۳۹۶۳

ساوه و زرندیه به گزارش جام جم آنلاین : سیدرضا فاطمی‌امین  در جریان سفر به ساوه و بازدید از چند واحد تولیدی گفت: حضور و بازدید میدانی از صنایع و واحد‌های تولیدی باعث رصد و لمس مشکلات از نزدیک می‌شود و می‌توانیم برای برون رفت از مشکلات پیش رو تصمیم‌گیری‌های لازم‌ را انجام دهیم.

وی افزود: برخی از مشکلاتی که در این بازدیدها مطرح می‌شود قبلا احصا و در این خصوص تصمیماتی گرفته شده، اما برخی مسائل برای نخستین بار مطرح می‌شود که لازمه حل این مسائل بررسی کارشناسی است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در شهرستان ساوه بیش از آنکه مشکل اشتغال داشته باشیم، با کمبود مسکن مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان در تعاملی که با وزارت راه و شهرسازی داشته است مقرر گردید از طریق واگذاری زمین و اعطای تسهیلات به صاحبان صنایع امکان ایجاد مسکن را برای حل این مشکل فراهم کند.

 وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون حذف تدریجی قرعه‌کشی خودرو بیان داشت: خروج خودرو از قرعه‌کشی تابع عرضه و تقاضا و سازوکار بازار است و پایان قرعه کشی به تدریج رخ می‌دهد، در شرکت سایپا به جز دو خودرو تمامی خودروهای تولیدی از فرآیند قرعه کشی خارج شده‌اند.

فاطمی امین  با بیان اینکه تولید خودرو در کشور آمار بالایی دارد، گفت: میزان تولید خودروهای ناقص در آبان و آذر سال گذشته ۱۷۰ هزار خودرو و در چهار ماهه گذشته ۲۰ هزار  خودرو بود که با تداوم روند کاهشی به صفر خواهد رسید.

گفتنی است وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از بازدید از چند واحد صنعتی و تولیدی ، برای برگزاری جلسه هم اندیشی با صاحبان صنایع راهی فرمانداری شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها