دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی ونظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان گفت: رفع موانع و فعال کردن واحدهای تولیدی در استان یک اولویت است که به طور جد پیگیر تحقق آن هستیم.
کد خبر: ۱۳۷۳۱۳۵

حجت محمد قاسمی در حاشیه بازدید از چندین واحد تولیدی در شهرک صنعتی میرجاوه زاهدان به جام جم آنلاین سیستان وبلوچستان اظهار داشت: برخی از واحدهای تولیدی در استان به منظور تحقق کامل اهداف خود و کمک به کاهش نرخ بیکاری و رشد تولید، نیازمند حمایت های ویژه ای هستند.

 

وی افزود: به همین منظور بازدیدهای دوره ای از این واحدها صورت خواهد گرفت و موانع پیش روی آنها نیز بررسی و در جهت رفع آنها تلاش خواهیم کرد چرا که معتقدیم هر چه میزان اشتغال در استان بالاتر برود طبیعتاً امنیت و آسایش مردم نیز ارتقا پیدا می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: فعال کردن واحدهای تولیدی علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار؛ زمینه قاچاق کالا را نیز کاهش می‌دهد و باید تمامی دستگاه‌ها تمهیدات لازم را برای احیا و رفع مشکلات این واحدها در دستور کار خود قرار بدهند که این کمیسیون با تمام توان و استعداد در کنار تولیدکنندگان استان خواهد بود.

 

شایان ذکر است در همین راستا با حضور دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه استان در واحد تولید تور ماهیگیری برگزار و مقرر شد تا موضوع کاهش و یا محدودیت واردات کالاهایی که در داخل استان تولید می شود نیز پیگیری شود چرا که این امر گام مهمی برای حمایت از تولید داخلی است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها