«بهمن امیری مقدم» گفت: رییس جمهور در بیست و هشتمین سفر استانی دولت، پنجشنبه این هفته به کرمانشاه سفر خواهد کرد.
کد خبر: ۱۳۷۳۰۳۹

 استاندار کرمانشاه عصر سه‌شنبه در نشست خبری جزئیات سفر آیت الله سید «ابراهیم رییسی» رئیس جمهور به استان را تشریح کرد.

 امیری مقدم با بیان اینکه تعدادی از وزرا، معاونین وزرا و مسئولین کشوری نیز در این سفر، رییس جمهور را همراهی می کنند، افزود: دیدار عمومی با مردم شریف استان، حضور در نشست شورای اداری و حضور در شورای اشتغال و گفت و گو را از جمله برنامه های سفر رییس جمهور به کرمانشاه اعلام کرد.  

وی با بیان اینکه پروژه های خوبی برای تصویب در این سفر آماده شده است، گفت: از چندی قبل پروژه های بالای ۵۰ درصد پیشرفت را در استان احصاء و اولویت بندی کرده ایم و در این سفر اعتبارات خوبی برای تکمیل برخی از این طرح ها لحاظ شده است.  

استاندار کرمانشاه افزود: حدود ۲۰۰ طرح و پروژه اقتصادی استان کارشناسی شده و برای آنها اعتبار لحاظ شده است. همچنین در حوزه طرح های اشتغالزا نیز بیش از ۱۰۰ طرح برای سفر آماده شده است.  

وی تکمیل برخی سدهای مخزنی نیمه تمام، تخصیص اعتبار برای اتمام سامانه گرمسیری، آغاز عملیات اجرایی سامانه سردسیری، شروع عملیات اجرایی منطقه آزاد قصرشیرین، شروع عملیات اجرایی ۳۰ هزار واحد مسکن ملی، آغاز عملیات پالایشگاه آناهیتا توسط قرارگاه خاتم(ص)، شروع عملیات پتروشیمی روانسر و آغاز عملیات افزایش ظرفیت پالایشگاه کرمانشاه را از جمله پروژه های سفر رییس جمهور به استان برشمرد.

امیری مقدم با تقدیر از معاون اول رییس جمهور و معاون اجرایی رییس جمهور جهت کمک به تصویب طرح های استان در سفر رییس جمهور، عنوان کرد: همه باید دست به دست هم بدهیم تا از این فرصت بهترین استفاده را برای معرفی ظرفیت های استان و انعکاس دغدغه های استان ببریم تا منجر به توسعه استان شود.  

وی با بیان اینکه مردم می توانند درخواست های خود از رییس جمهور را از طریق تلفن سامانه سامد با شماره ۱۱۱ بیان کنند، گفت: همچنین مراکزی در سطح استان جهت دریافت نامه های مردمی در نظر گرفته شده است.  

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مصوبات این سفر را تا حصول نتیجه و به ثمر نشستن پیگیری خواهیم کرد، گفت: پس از سفر تیم های عملیاتی در استانداری و دستگاه ها تشکیل و رصد خواهیم کرد تا همه مصوبات اجرایی شوند.

استان کرمانشاه با بیش از ۲۴ هزار کیلومتر مربع مساحت و ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهرستان و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.

مردم استان کرمانشاه که متشکل از برادران اهل تشیع، اهل تسنن و اهل حق هستند در هشت سال دفاع مقدس بیش از هزار و ۸۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها