اجرای طرح های مهارتی زمینه ساز توسعه اشتغال پایدار
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان :

اجرای طرح های مهارتی زمینه ساز توسعه اشتغال پایدار

title
جلسه بررسی دستورالعمل جشنواره ملی مهارت و برنامه های پیشنهادی و اجرایی بزرگداشت هفته مهارت و روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای با حضور سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان و معاونین و مسئولین واحدهای اداره کل برگزار شد.
کد خبر: ۱۳۷۲۱۶۸

هرمزگان-جام جم انلاین-جلسه بررسی دستورالعمل جشنواره ملی مهارت و برنامه های پیشنهادی و اجرایی بزرگداشت هفته مهارت و روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای با حضور سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان و معاونین و مسئولین واحدهای اداره کل  برگزار شد.

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان ، رضا علیزاده سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اهداف جشنواره ملی مهارت را اعلام کرد و گفت : مهمترین هدف برنامه های جشنواره و تبلیغات ، نهادینه کردن فرهنگ مهارت آموزی در بین خانواده ها و جامعه است .

 

وی ادمه داد: هدف جشنواره شناسایی و تجلیل از فعالان و پیشکسوتان مهارت آموزی ، شناسایی و تکریم خیرین مهارت آموزی ،انتخاب و معرفی سفیران مهارت و انتخاب و معرفی بنگاه های اقتصادی سرآمد در حوزه مهارت آموزی می باشد.


وی تصریح کرد:برای ترویج و توسعه مهارت آموزی نیاز به همکاری و هم افزایی همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی و حامیان توسعه مهارتی در راستای مسوولیت های اجتماعی هست تا بتوانیم در ایجاد اشتغال و ترغیب نوجوانان و جوانان به سمت مهارت آموزی موفق عمل کنیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها