معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان گفت: ۵۰ تیم مشترک بازرسی و نظارت به صورت روزانه وضعیت پخت و عرضه نان در سطح استان را با هدف پیشگیری از بروز هرگونه تخلف احتمالی رصد می کنند.
کد خبر: ۱۳۷۱۹۰۵

به گزارش جام جم آنلاین همدان، ظاهر پورمجاهد اظهار داشت: این تیم ها به صورت مستمر در حال نظارت فعالیت ها و رصد واحدهای خبازی استان هستند و بروز هرگونه تخلف را در قالب تصویر، فیلم و گزارش مکتوب مستندسازی و گزارش می کنند.

وی با اشار به فعالیت موثر و مستمر این تیم های بازرسی در سطح استان همدان، افزود: تاکنون گزارشی از تعطیلی واحدهای نانوایی در این استان دریافت نشده است ضمن اینکه تعطیلی غیرموجه نانوایی های دارای کارتخوان هوشمند موجب قطع سهمیه آرد واحد خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان گفت: ۶۰۰ واحد نانوایی در استان همدان به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز شده اند و برهمین اساس وضعیت عرضه نان در این نانوایی ها براساس سامانه ای هوشمند و به صورت دقیق قابل رصد و پیگیری است.

پورمجاهد تصریح کرد: ۱۵ درصد عملکرد روزانه(فروش) هر نانوایی براساس این طرح در عصر همان روز به حساب متصدی نانوا واریز می‌شود که این امر تشویقی مشمول حال نانوایی های متخلف و سودجو نمی شود.

به گفته وی، سهمیه آرد و میزان پخت روزانه هر نانوایی مشخص است و بنابراین در صورت کاهش میزان پخت و عرضه نان، امکان رصد و پیگیری این موضوع از طریق سامانه و برخورد با هرگونه تخلف احتمالی کاملا فراهم شده است.

معاون اقتصادی استانداری همدان تصریح کرد: با نصب کارتخوان هوشمند در نانوایی ها زمینه مناسب برای فعالیت قانونمند، مستند سازی فعالیت و رصد عملکرد این واحدها به خوبی فراهم شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها