مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر خبر داد؛

پرداخت  ۷۸۶  میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر؛

2870 میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی واگذار شد

بانک توسعه تعاون مدیریت شعب استان بوشهر طی سه سال گذشته حدود 2870 میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی به تعداد 1530فقره را برای طرح‌های ملی درون استانی واگذار کرده است
کد خبر: ۱۳۷۱۵۶۵

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان بوشهر ؛اسناد خزانه اسلامی ابزاری مهم برای ساماندهی وضعیت مالی دولت و کمک به جریان تولیدی و مالی واحدهای تولیدی، صنعتی وشرکت های پیمانکار طرف قرارداد دولت می‌باشد. به همین جهت بانک توسعه تعاون نیز به عنوان یکی از دو بانک عامل دولت در این طرح حضورفعال دارد و با ایفای نقش بموقع و مناسب موجبات انضباط مالی و نقدینگی دولت و نیز تسویه حساب با پیمانکاران طرف حساب دولت را فراهم نموده و بسیاری از شرکت‌ها از سبد خدمات تخصصی این بانک دولتی بهره‌مند شده اند .

اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط فوق می‌توانند با مراجعه به شعبه مرکزی بانک توسعه تعاون استان بوشهر از ظرفیت ایجادشده برای تسویه بدهی خود بهره‌برداری نمایند.

گفتنی است که در این فرآیند با استفاده از ظرفیت‌های در نظر گرفته در بندهای ب و ف تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ مطالبات قطعی اشخاص حقیقی و حقوقی از دستگاه‌های اجرایی دارای سهمیه از اسناد خزانه فوق از طریق واگذاری این اسناد به اشخاص حقیقی و حقوقی معرفی‌شده توسط دستگاه‌های اجرایی مزبور پرداخت می‌ شود. ضمناً این اسناد قابلیت معامله در بازار فرابورس را دارند و امکان توثیق اسناد مزبور به‌ منظور دریافت تسهیلات از بانک توسعه تعاون فراهم است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها