سخنگوی صنعت برق تشریح کرد:

چرا امسال تاکنون جدول خاموشی نداشتیم؟

سخنگوی صنعت برق:

1.5 میلیون مشترک پرمصرف برق کم مصرف شدند

سخنگوی صنعت برق گفت: سال گذشته به طور متوسط 25 درصد از مشترکان بیش از الگوی تعیین شده و 75 درصد کمتر از الگو مصرف داشته اند و بر اساس اطلاعات خرداد 5 درصد به تعداد کم مصرف ها اضافه شده است.
کد خبر: ۱۳۷۱۱۳۶

به گزارش جام جم آنلاین، مصطفی رجبی مشهدی، مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران در شبکه خبر ضمن اعلام افزایش مصرف برق امروز کشور اظهار داشت: خوشبختانه بر اساس آمارها، در بخش خانگی اتفاقی افتاده که کم سابقه است، در سال گذشته به طور متوسط 25 درصد از مشترکان بیش از الگوی تعیین شده مصرف داشته اند و 75 درصد کمتر از الگو که بر اساس اطلاعات دریافت شده از خردادماه، 75 درصد به 80 درصد افزایش یافته که نشان از همکاری بسیار خوب مردم با صنعت برق است.

وی افزود: باید از مردم تشکر کنم و بخواهم این همکاری را در ماه های پیش رو که ماه های گرمی است ادامه دهند. همچنین از مشترکانی که بیش از الگو، مصرف می کنند تقاضا می کنم به قبض هایی که در ماه های آتی دریافت می کنند توجه داشته باشند چون اگر رعایت نکنند تعرفه آنها به صورت یارانه ای محاسبه نخواهد شد. لذا هم برای کاهش هزینه خود و هم به منظور کمک به ما در مسیر تامین برق سایر مشترکان، مصرف خود را کاهش دهند.

سخنگوی صنعت بر در خصوص رزمایش طرح نظارت میدانی در مدیریت آب و برق ابراز داشت: امروز وزارت نیرو رزمایش بسیار خوبی با همکاری وزارت کشور، بسیج و سپاه پاسداران برگزار کرد. همکاران سپاه الگوی بسیار خوبی در بخش نظامی برای کاهش مصرف تدارک دیده اند و از خودشان شروع کردند و می خواهند 30درصد از مصارف خود در بخش های مختلف سپاه را کاهش دهند. این الگو قابل تسری به سایر بخش های نظامی نیز هست و امیدواریم همگی این طرح را اجرا کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها