فرماندار شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه با هر نوع احتکار کالاها به شدت برخورد می کنیم، گفت: ۷۴۰ کیسه آرد یارانه ای قاچاق در انباری در چهاردانگه کشف شد.
کد خبر: ۱۳۶۹۹۸۳

حسین حبیبی روز سه شنبه توضیح داد: برای افزایش نظارت بر فعالیت اصناف و برخورد با هرگونه کم فروشی و گران فروشی در برخی واحدهای صنفی باید از ظرفیت مردم نیز کمک گرفت.

وی با بیان اینکه مردم باید بتوانند شکایات و انتقاداتشان را با سهولت به ادارات صمت، تعزیزات حکومتی، بهداشت و دامپزشکی اطلاع رسانی کنند، افزود: ساز و کار برقراری این ارتباط باید توسط این ادارات فراهم شده و به اطلاع مردم برسد.

فرماندار اسلامشهر به اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها توسط دولت سیزدهم اشاره کرد و افزود: همه ما برای گذر از این شرایط مسئولیم و باید در حیطه کاری خودمان بویژه در ادارات خدماتی و اتحادیه های صنفی برای بهبود شرایط زندگی مردم تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه کم کاری ها و بی تدبیری های گذشته و تحریم های ظالمانه باعث شده تا مردم در وضعیت معیشتی سختی قرار گیرند، گفت: در این شرایط نیز دیده می شود که عده ای خائنانه دست به احتکار و گرانفروشی می زنند که با این افراد باید در اسرع وقت برخورد قاطع و بدون اغماض شود.

حبیبی به گلایه های متعدد مردم در خصوص افزایش نرخ اجاره بها و ودیعه مسکن در شهرستان نیز اشاره کرد و ادامه داد: طبق مصوبه جلسه ستاد تنظیم بازار کشور که اواخر اردیبهشت ماه به ریاست معاون اول رئیس جمهور تشکیل شد، سقف افزایش اجاره بهای مسکن نسبت به اجاره بهای سال ۱۴۰۰، در تهران حداکثر ۲۵ درصد، کلانشهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت ۲۰ درصد و سایر شهرها از جمله اسلامشهر ۱۵ درصد تعیین شده و باید اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه ضمن توجیه مشاورین املاک و اطلاع رسانی درخصوص این مصوبه از وارد آمدن فشار مضاعف به مستاجران جلوگیری کنند.

وی به کشف ۷۴۰ کیسه آرد یارانه ای قاچاق در انباری در چهاردانگه توسط نیروی انتظامی اشاره و خاطرنشان کرد: آرد کشف شده توسط کارگروه آرد و نان بین نانوایی های خوشنام و نانوایی هایی که با شلوغی مواجه هستند، توزیع خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها