از سوی رئیس اداره گذرنامه فرودگاه امام خمینی (ره)

هک سامانه‌های گذرنامه فرودگاه امام تکذیب شد

رئیس شورای شهر تهران گفت: موساد و منافقین با همکاری یکدیگر قصد اختلال در سیستم شهرداری را داشتند که موفق به انجام کامل آن نشدند.
کد خبر: ۱۳۶۹۱۷۷

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی چمران، در شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک به مناسبت تولد امام رضا علیه السلام اظهار کرد: مقام معظم رهبری هشدار دادند تا دچار ارتجاع نشویم.

وی ادامه داد: حکومت خلفا ارتجاع داشتند و نمی‌توانستند یک شخصیت الهی مانند امام رضا را ببینند و حضرت امام رضا مقابل ارتجاع ایستادند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: مردم ما نیز مقابل ارتجاع می‌ایستند، اما متأسفانه هنوز افرادی هستند که در چهره دیگری ارتجاع دارند.

چمران گفت: عده‌ای ادای روشنفکری درمی‌آورند، اما یزید پیش از این افراد این کار‌ها را انجام می‌داد و دنیای امروز به گونه‌ای دیگر به دنبال ارتجاع روشنفکرانه است.

وی ضمن اشاره به درگذشت حجت الاسلام دعایی گفت: ایشان یار امام راحل بودند و درگذشت وی را تسلیت می‌گویم.

چمران با اشاره به هک کردن سیستم‌های شهرداری گفت: برنامه ریزی مفصلی از سوی موساد و منافقین و همکاری تمام ضد انقلاب‌ها صورت گرفت و با برنامه ریزی دقیق و مفصلی که از قبل صوت گرفته بود آن‌ها تصمیم گرفتند تا در ایام سالروز ارتحال امام خمینی سیستم‌ها را هک کنند، اما به لطف خدا و قداست امام راحل آنچه که این افراد می‌خواستند انجام دهند محقق نشد و با قدرت دوستان ما در شهرداری این اقدام در حد انتشار چند تصویر موهن بود.

وی ادامه داد: درست است که سیستم‌ها دچار اختلال شدند، اما از امروز این سیستم‌ها فعال می‌شوند و برنامه ریزی این ضد انقلابیون منتفی شد البته رها شدن شهرداری و عدم اضافه شدن نیروی متخصص در چند سال گذشته غیر مؤثر نبوده است و باید این نقص‌ها را جبران کنیم.
 
منبع: مهر
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها