آیت الله صفایی بوشهری در دیدار با ابوذر روحی خواننده سرود فاخر «سلام فرمانده»:

سرود «سلام فرمانده» یک اثر بجا، پرمحتوا ، موثر، مؤید و با اخلاص بود

ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز دوشنبه «ابوذر روحی» خواننده سرود فاخر «سلام فرمانده» در بدو ورود به بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کرد
کد خبر: ۱۳۶۹۰۱۷

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز دوشنبه «ابوذر روحی» خواننده سرود فاخر «سلام فرمانده» در بدو ورود به بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کرد.
آیت الله صفایی بوشهری در این دیدار اظهار کرد: بر خود لازم می دانم که از شما و مجموعه ای که این کار بزرگ را انجام دادند تشکر و قدردانی کنم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: این سرود یک اثر بجا، پرمحتوا ، موثر، مؤید و با اخلاص بود.
امام جمعه بوشهر تصریح کرد: اینکه این سرود طی مدتی کوتاه در کل کشور و برخی کشورهای دیگر فراگیر شد، از عنایات خداوند متعال و امام زمان (عج) است.
وی بیان کرد: جهان در آستانه تحولی عظیم نسبت به امامت و ولایت است و این سرود درست در همین ریل و به موقع بود به همین خاطر مانا شد و موثر واقع شد و این کار خداست.
آیت الله صفایی بوشهری افزود: ان شالله خداوند به شما توان، قدرت و تدبیر مضاعف با ایده های بهتر و زیباتر از این عنایت کند و همین مسیر را ادامه دهید و با یک تیم فکری خوب، خودتان را برای ارائه کارهای بزرگتر در زمان مناسب آماده کنید.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به اهمیت حوزه هنر در فرهنگ سازی و ارائه محتوای مناسب به جامعه، خاطر نشان کرد: با هنر می شود بسیاری از مسائل معرفتی، سیاسی و انقلابی را پیش برد که حوزه های دیگر اصلا نمی توانند در آن حوزه قدم بردارند.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ما آینده بسیار سخت و پیچیده ای در پیش رو داریم و برای کارهای بزرگتر خودتان را آماده کنید، اظهار کرد: دشمن با استکبار هنری جلو آمده و ما هم باید با مقاومت هنری در مقابل دشمن ورود پیدا کنیم.
وی با بیان اینکه هر چه انسان موثرتر باشد شیطان تیرهایش را بیشر به سمت او نشانه می گیرد، اظهار کرد: سپر انسان در مقابل شیطان، تواضع، فروتنی و ولایتمداری است و این باعث می شود که تیرهای شیطان به هدف برخورد نکند.
یادآور می شود امروز دوشنبه (16 خرداد) اجتماع بزرگ سربازان امام زمان (عج) همراه با همخوانی سرود «سلام فرمانده» با حضور «ابوذر روحی» در شهرهای بوشهر، برازجان، خورموج و جم برگزار می شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها