رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تشریح کرد:

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد؛

افزایش ۱۷.۷ درصدی تردد برون شهری نسبت به روز گذشته

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد، تردد برون شهری، نسبت به روز گذشته ۱۷.۷ درصد افزایش داشته است.
کد خبر: ۱۳۶۸۷۴۵

به گزارش جام جم آنلاین، مرکز مدیریت راه‌های کشور روز جمعه اعلام کرد: براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، سایر راه‌های کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

همچنین، در شبانه ‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۴۹۱ تردد، شمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۷.۷ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۱.۳ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته است.

مرکز مدیریت راه‌های کشور در اطلاعیه‌ای دیگر از محدودیت ترافیکی در استان مازندران محور چالوس (شمال به جنوب) خبر داد. همچنین محدودیت تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب (محدوده مرزن آباد) به علت تخلیه بار ترافیکی اجرا شده است.

مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای شمالی نیز اعلام کرده اکنون ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا سه راهی دیزین و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال حدفاصل تونل شماره ۱۸ تا انتهای مسیر (محدوده شهرستانک)، ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده مشاء و حدفاصل پلور تا بایجان، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - رشت حدفاصل منجیل تا رودبار و تردد روان در محور فیروزکوه مسیر (رفت و برگشت) وجود دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها