دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان:

۱۳نفر از مسببان حادثه متروپل بازداشت شدند

فرماندار آبادان گفت: حادثه متروپل قابل مقایسه با پلاسکو نیست، چون ابعاد این حادثه بسیار گسترده‌تر از پلاسکو است و تا کنون چنین حادثه‌ای با این میزان سختی و گستردگی در کشور نداشتیم.
کد خبر: ۱۳۶۷۸۸۴

به گزارش جام جم آنلاین، احسان عباسپور جمعه شب در جمع خبرنگاران درباره مراجعه خانواده‌های مفقودان و جان‌باختگان حادثه متروپل به شبکه بهداشت و درمان آبادان در جمع خبرنگاران بیان کرد: آمار در حال حاضر به صورت اولیه است و نیاز به تأیید دارد که امکان دارد نام مفقودان مراجعه کنندگان در لیست نباشد.

وی درباره عملیات آوار برداری و جست‌وجوی مفقودان تاکید کرد: ناپایدار بودن سازه بزرگترین مشکل این حادثه است؛ البته تاکنون نمونه این عملیات در کشور وجود نداشت و حتی در مقایسه با پلاسکو باید گفت در آن حادثه ساختمان سقوط کرد و عملیات آن آوار برداری بود، اما در متروپل مقاوم سازی همزمان با آوار برداری بخش مهم عملیات است.

عباسپور افزود: تیم بسیار قوی متشکل از هشت گروه وجود دارد که چهار گروه به صورت حضوری در حادثه حضور دارند و چهار گروه دیگر به صورت ویدئو کنفرانس در کنار ما هستند.

عباسپور در خصوص ناهماهنگی‌های روز‌های اخیر بیان کرد: ناهماهنگی‌ها ناچیز بود و با شیف‌های چهار ساعته سعی شده تا این ناهماهنگی رفع شود.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها