مشاور وزیر بهداشت در مراسم افتتاح خط تولید سرنگ اینفلیتور خبر داد؛

راه اندازی دومین خط تولید سرنگ آنژیوپلاستی تا پایان سال97

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز

افزایش سهم سرمایه گذاری خارجی در منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز گفت: سهم سرمایه گذاری خارجی در این منطقه طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته به پنج درصد خواهد رسید.
کد خبر: ۱۳۶۷۳۱۲

به گزارش جام آنلاین البرز:

اکبر قنبرپور در نشستی با مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران با تاکید بر اینکه نگاه ویژه در منطقه ویژه اقتصادی پیام حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی است، تصریح کرد: به همین منظور یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها ایجاد پنجره واحد برای ارائه خدمات به سرمایه گذاران خارجی است تا روند سرمایه گذاری و کسب مجوز‌های کسب و کار در پیام برای این شرکت‌ها تسهیل شود.
او با بیان اینکه تا سقف ۱۰ درصد نیرو‌های شاغل در منطقه ویژه اقتصادی را می‌توان از نیرو‌های خارجی جذب کرد، عنوان کرد: هم اکنون بیش از ۲۶۰ سرمایه گذار داخلی به پیام آمده و سهم سرمایه گذاران خارجی یک درصد است.
قنبرپور گفت: بر همین اساس بنا داریم تا سهم سرمایه گذاران خارجی را در برنامه‌های پیش بینی شده برای استقرار در این منطقه را به پنج درصد برسانیم.
همچنین در این نشست مشکلات مالیاتی، گمرکی و بیمه‌ای سرمایه گذاران مستقر در منطقه ویژه بررسی و تمهیدات لازم برای رفع این مشکلات و حمایت بیشتر از سرمایه گذاری صورت گرفته در منطقه ویژه اقتصادی پیام اتخاذ شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها