کمبود شیر خشک در آمریکا صدای همسر ترامپ را در آورد

همسر دونالد ترامپ به شدت از کمبود شیر خشک در آمریکا انتقاد و آن را «اندوه‌آور» توصیف کرد.
کد خبر: ۱۳۶۶۲۰۱
به گزارش جام جم آنلاین ، با شدت گرفتن انتقاد‌های جمهوری‌خواهان از عملکرد اقتصادی دولت دموکرات جو بایدن، «ملانیا ترامپ» همسر رئیس‌جمهور سابق این کشور درباره کمبود شیر خشک در آمریکا اظهارنظر کرد.

ملانیا ترامپ که از ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ تا ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ «بانوی اول آمریکا» بود، در مصاحبه با شبکه «فاکس نیوز» از کمبود مواد غذایی برای کودکان آمریکایی به ویژه شیر خشک به شدت انتقاد کرد.

همسر دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا در این مصاحبه گفت: «دیدن اینکه (مردم آمریکا) در حال تقلا هستند و برای کودکانِ قرن بیست و یکم در ایالات متحده آمریکا غذا در دسترس نیست، اندوه‌آور است».

ملانیا ترامپ ادامه داد: «فکر می‌کنم دیدن آنچه در حال رخ دادن است ناراحت‌کننده است اگر واقعا عمیقاً به آن نگاه کنید. فکر می‌کنم بسیاری از مردم در حال تقلا و رنج هستند و همچنین آنچه در سراسر جهان در حال وقوع است (ناراحت کننده است) دیدن آن بسیار غم انگیز است و امیدوارم به سرعت تغییر کند».

«پیتر هجست» مجری شبکه فاکس نیوز از همسر دونالد ترالمپ درباره چرایی کمبود شیر خشک در آمریکا سوال کرد و بانوی اول سابق آمریکا با اننتقاد از عملکرد دولت بایدن، «رهبری» دولت این کشور را مقصر این کمبود خواند.

دولت جو بایدن طی روز‌های اخیر بار‌ها تحت فشار انتقادات ناشی از کمبود شیر خشک در آمریکا قرار گرفت و روز جمعه هفته گذشته این فشار‌های تشدید شده است.

طبق این گزارش، دولت جو بایدن از طرق مختلفی از جمله با گسترش انعطاف‌پذیری در برنامه «تغذیه مکمل برای زنان، نوزادان و کودکان» (WIC) در تلاش برای رفع کمبود شیر خشک برآمده است.

انتقاد‌های چهره‌های جمهوری‌خواه از دولت جو بایدن به دلیل کمبود شیر خشک در شرایطی تشدید شده که این حزب پیش از انتخابات میان‌دوره‌ای پاییز امسال کنگره به وضعیت اقتصادی به عنوان نقطه مرکزی فشار بر دولت بایدن تمرکز کرده‌اند.
 
منبع: فارس
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها