title
معاون وزیرنیرو در امور برق و انرژی در بازدید از نیروگاه بندرعباس از پیشرفت 90درصدی روند تعمیرات واحدها ابراز رضایت کرد.
کد خبر: ۱۳۶۵۷۹۶

به گزارش جام جم انلاین  هرمزگان،معاون وزیرنیرو در امور برق و انرژی در بازدید از نیروگاه بندرعباس از پیشرفت 90درصدی روند تعمیرات واحدها ابراز رضایت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان همایون حائری با حضور در نیروگاه بندرعباس،ضمن بازدید از تعمیرات واحد گازی، از اتمام تعمیرات اساسی و نیمه اساسی واحدهای چهارگانه بخار ، ابراز خشنودی کرد و از تلاش شبانه روزی و بی وقفه کارکنان و متخصصان این واحد نیروگاهی، به ویژه در ایام تعطیلات عید فطر و ورود به موقع به مدار، قدردانی کرد.

 

معاون وزیرنیرو در امور برق و انرژی بر پایان یافتن تعمیرات واحدهای گازی تاکید کرد و افزود: با وجود همه تحریم ها، نیروگاه بندرعباس در زمینه ساخت داخل، روند روبه رشدی داشته و تاکنون توانسته 80 درصد قطعات را بازسازی کند و با توجه به قدمت 40 ساله این نیروگاه ، نوسازی و بومی سازی قطعات نیز باید با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند و در این راستا اعتبارات لازم از طریق شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی و وزارت نیرو تامین خواهد شد.

 

این گزارش حاکی است پیشرفت تعمیرات در بخش بخار ۱۰۰ درصد است و هم اکنون چهار واحد بخار 320 مگاواتی نیروگاه بندرعباس در مدار تولید قرار دارند و و در بخش واحدهای گازی روی واحد G12 پیشرفت ۹۸ درصد و در واحد G12 پیشرفت کار ۵۰ درصد است.

 

اضافه می شود در این بازدید معاون وزیرنیرو در امور برق و انرژی را ، اسکندری معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی ،آدینه پور مدیرعامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان،مهرانی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق بندرعباس ،سلیمی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان و جمعی از مدیران نیروگاه بندرعباس همراهی می کردند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها