روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای تشریح کرد؛

اقدامات سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با محتکران

برخورد قاطع سربازان گمنام سپاه با محتکران

۷۵۰ تُن کالای احتکار شده در ارومیه کشف شد

۷۵۰ تن کالای احتکار شده توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در ارومیه خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۵۵۷۳
به گزارش جام جم آنلاین، روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به فضل الهی و با رصد دقیق و اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه، یک انبار احتکار با بیش از ۷۵۰ تُن کالای اساسی در شهرستان ارومیه، استان آذربایجان غربی شناسایی و کشف شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: کالا‌های اساسی احتکاری کشف شده از این انبار که در یک واحد راکد تولیدی در جاده مهاباد - ارومیه نگهداری می‌شد که شامل ۳۵۰ تُن آرد صنف، ۳۵۰ تُن روغن جامد، ۴۸ تُن شکر، ۵۰ کیسه آرد خبازی و ۱۵ بشکه ۲۰۰ لیتری اسانس خارجی بود و با هماهنگی مرجع قضایی مقرر شد این اقلام با نظارت سازمان تعزیرات حکومتی به کارخانجات فعال این بخش‌ها تحویل شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است: برخورد با اخلال‌گران در بازار و محتکران کالا‌های اساسی و موردنیاز مردم دستور کار جدّی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار داشته و شهروندان عزیز می‌توانند گزارش‌های خود در این زمینه‌ها را به ستاد خبری سازمان با شماره ۱۱۴ اعلام کنند.
 
 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها