معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد

پایان محدودیت‌ های ترافیکی نماز عید فطر در پایتخت

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از پایان محدودیت‌ های ترافیکی ویژه نماز عیدسعید فطر در معابر اطراف دانشگاه تهران خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۴۵۹۸

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی همه خانی در گفتگو با ایسنا با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر اظهارکرد:‌ پلیس راهنمایی و رانندگی برای برگزاری نماز عید سعید فطر تمهیداتی را از قبل پیش‌بینی کرده بود که این تمهیدات شامل اتخاذ یک سری محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی در اطراف محل‌های برگزاری نماز عیدسعید فطر به ویژه در محدوده دانشگاه تهران بود.

وی با بیان اینکه با پایان نماز عیدفطر این محدودیت‌ها لغو شد، گفت:‌ با توجه به تعداد بالای نمازگزاران در دانشگاه تهران، محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در این محدوده کمی بیشتر ادامه داشت که در حال حاضر با تخلیه کامل جمعیت نمازگزاران این محدودیت نیز به پایان رسید و دیگر هیچ محدودیت ترافیکی در تهران وجود ندارد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی معابر تهران نیز اظهارکرد:‌ گزارش‌ها حاکی از آن است که در تمام معابر تهران تردد آرام و ترافیک روان است و هیچ گره ترافیکی با تردد پرحجمی در معابر شهر گزارش نشده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها