title
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام اینکه آمار مسمومیت با الکل در حال افزایش است گفت: متاسفانه مسمومیت با الکل تا این لحظه ۴۸ نفر را راهی بیمارستان کرده و ۵ فوت بر جای گذاشته است.
کد خبر: ۱۳۶۴۴۷۹

به گزارش جام جم انلاین هرمزگان،سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام اینکه آمار مسمومیت با الکل در حال افزایش است گفت: متاسفانه مسمومیت با الکل تا این لحظه ۴۸ نفر را راهی بیمارستان کرده و ۵ فوت بر جای گذاشته است.

 

دکتر فاطمه نوروزیان با اعلام اینکه متوفیان ۴ آقا در بازه سنی ۲۲ تا ۵۱ ساله و یک خانم ۳۰ ساله بود افزود: از تعداد کل مراجعین ۱۱ بیمار بدحال و تحت تهویه مکانیکی می باشند ۳ بیمار دچار تاری دید هستند ۸ نفر ترخیص و الباقی تحت درمان و بستری می باشند.

 

دکتر فاطمه نوروزیان از تمامی افراد درخواست کرد ضمن پرهیز از مصرف هرگونه مشروبات الکلی با اطلاع رسانی مسمومیت های ناشی از الکل به خانواده، دوستان و آشنایان در جلوگیری از افزایش مسمومیت های الکلی همکاری نمایند.

 

نکته مهم آنکه در بسیاری از مواقع مسمومیت الکلی ۲۴ ساعت پس از مصرف شروع می شود لذا در صورت مصرف هر گونه مشروبات الکلی در ۴۸ ساعت گذشته جهت بررسی وضعیت خود به مراکز درمانی مراجعه کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها