سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خبر داد:

انفجار یک خانه در خیابان ایروانی | دو مصدوم راهی بیمارستان شدند

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد

۳ مصدوم بر اثر آتش سوزی منزل مسکونی +فیلم

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: حادثه آتش سوزی چاه فاضلاب یک ساختمان مسکونی در مهرآباد جنوبی تهران سه مصدوم داشت.
کد خبر: ۱۳۶۴۱۱۱

به گزارش جام جم آنلاین، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز جمعه در این باره به ایرنا گفت: ساعت ۱۳:۰۴ امروز این حادثه در مهرآباد جنوبی خیابان قضات لو به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ مأموران دو ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: در یک ساختمان سه طبقه مسکونی و در طبقه اول آن در یک اتاق چاهی وجود داشت که قرار بود این چاه به شبکه فاضلاب شهری وصل شود، ساکنان دهانه چاه را باز کرده بودند که بدلیل وجود حشرات و حیوانات در داخل چاه با بنزین قصد از بین بردن این حشرات و حیوانات داشتند.

وی ادامه داد: به یکباره انفجار و آتش سوزی در داخل چاه روی داد که بدلیل شدت انفجار بخشی از شیشه و دیوارهای این ساختمان تخریب می شود.

ملکی خاطرنشان کرد: سه نفر از افرادی که در اطراف چاه بودند شامل دو خانم و یک آقا تبعه کشور افغانستان دچار سوختگی شدند که تحت درمان عوامل اورژانس قرار گرفتند.

وی یادآور شد: اطراف محل چاه نیز دچار تخریب شده بود که آتش نشانان پس از ایمن سازی محل را تحویل مالک و عوامل شهرداری شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران به شهروندان توصیه کرد: چاه فاضلاب مملو از گازهای سمی است که با ریختن مواد قابل اشتعال موجب انفجار چاه ‌و حتی تخریب منازل می شود که از شهروندان می خواهیم دهانه این چاه ها را پوشانده و از ریختن مواد قابل اشتعال در درون اینگونه چاه ها خودداری کنند.

 

تعداد بازدید : 50

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها