آیت الله رئیسی در گفتگوی تلفنی رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد:

مساعی کشورهای اسلامی برای مقابله با صهیونیست‌ ها

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس سیلی محکمی بر چهرۀ صهیونیست‌ها بود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی بیانیه‌ای ضمن تقدیر از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی امروز اعلام کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس سیلی محکمی بر چهرۀ پلید رژیم کودک‌کش صهیونیستی بود.
کد خبر: ۱۳۶۴۰۹۴

به گزارش جام جم آنلاین، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی بیانیه ای ضمن تقدیر از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی امروز اعلام کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس سیلی محکمی بر چهرۀ پلید رژیم کودک‌کش صهیونیستی بود.

متن این بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است :

«بسم الله الرحمن الرحیم»

باردیگر جبهۀ شکر به درگاه خداوند قادر متعال، به خاطر داشتن موهبت مردمی بصیر، ظلم ستیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی می‌سائیم، که علی رغم جنگ ترکیبی ـ رسانه‌ای و تمامی تحریم های ظالمانه و یکجانبه و مشکلات اقتصادی و معیشتی تحمیلی «نظام سلطه و استکبار جهانی» با خلق حماسۀ عظیم وحدت و انسجام ملی و حضور پر شور و با شکوه تر خود در مراسم روز جهانی قدس، که نشان از بصیرت و آگاهی ملت بزرگ ایران اسلامی است ، لرزه بر اندام نحیف استکبار جهانی و ایادی و مزدورانش انداخته و با حضور و خیزش مثال زدنی خود تمامی سازه های تحریم را فرویختند.

این حضور ماندگار و تاریخی ملت بزرگ و روزه دار ایران اسلامی و دیگر پیروان ادیان توحیدی، «امت بزرگ رسول الله «صلی الله علیه و آله و سلم»» در ایران اسلامی و مسلمانان و آزادگان جهان در بیش از 90 کشور دنیا، حول محور نخستین قبله‌گاه مسلمانان جهان، مسجد الاقصی و قدس شریف در راهپیمایی روز جهانی قدس، درخور سپاس و تحسین فراوان است.

راهپیمایی میلیونی روز جهانی قدس امروز، پس از دو سال دوری مردم از حضور پرشور در خیابان‌های پایتخت و 900 شهر و روستاهای کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، پرشورتر و متفاوت‌تر از همیشه، نماد وحدت و نمایش خشم انقلابی ملت ظلم ستیز ایران و سیلی محکمی شد بر چهرۀ پلید رژیم کودک‌کش صهیونیستی و استکبار جهانی که یکپارچه مرگ اسرائیل غاصب را فریاد می‌کردند.

امروز دوربین‌های رسانه‌های جهان، صحنه‌هایی ماندگار و دیدنی از خروش عظیم اراده‌ها و خیزش امواج احساسات پاک معنوی جهان را در حمایت از فلسطین قهرمان و فریاد خشم علیه تجاوز و تعدی اشغالگران صهیونیستی از کشورهای حوزه مقاومت، از لبنان قهرمان تا افغانستان مظلوم و عراق و یمن مقاوم تا مسلمانان و آزادگان قاره سیاه را در دل تاریخ ثبت و ضبط کرده و به نمایش گذاشتند.

این حضور معنوی، با نشاط و لحظه شناسانه مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، برگ زرین دیگری در دفتر قطور خاطرات و افتخارات ملت رشید ایران ثبت و ضبط کرد و با لبیک به پیام تاریخی حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» و ندای حق‌طلبی مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، در راهپیمایی روز جهانی قدس، حضوری آگاهانه و انقلابی یافت که در حقیقت اتفاقی بزرگ و متفاوت بود و این موهبتی است تا شکر گزار خداوند بواسطه داشتن مردمی بصیر باشیم.

حضور جوانان و نوجوانان دهه هشتاد و دهه نودی به‌عنوان سربازان مکتب حاج قاسم سلیمانی، شهید قدس و مقاومت و تصویرهای ارائه شده از قاب تلویزیون از خیابان‌های تهران و 900 شهر کشور، جلوۀ زیبایی از حضور قلب‌های هدایت شده خداوند در سنگ فرش‌های خیابان‌های سراسر کشور و میعادگاه‌های نماز جمعه بود.

قدردانی و تشکر تنها واژه‌ای بسیار کوچک است در برابر این خیزش عظیم اراده‌های پولادین خلل ناپذیر و اقیانوس متلاطم احساسات پاک انسانی و خروش کوبندۀ ملت دلیر ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس علیه صهیونسیم بین‌الملل و حمایت جانانه از مقاومت ملت مظلوم و قهرمان فلسطین است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، این همه شور و شعور را قدر دانسته و ضمن تشکر و قدردانی از اهتمام جدی و حضور متفاوت و معنوی ملت بزرگ و غیور ایران اسلامی در خلق حماسۀ وحدت و غیرت و انسانیت، اعلام می‌کند؛ ابتکار معجزه‌گون و راهبرد بزرگ امام راحل عظیم الشأن در نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس و خیزش عظیم ملت بزرگ ایران اسلامی در این روز، باعث دمیدن روح ایثار و مقاومت و بیداری در سطح جهان شده و به زودی شاهد ثمرۀ آن، یعنی آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیست غاصب خواهیم بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها