سرپرست میراث‌ فرهنگی اداره کل میراث‌ فرهنگی استان مرکزی:

مرمت یکی از سراهای بازار تاریخی اراک آغاز شد

استاندار همدان با بیان اینکه با تمام توان در راستای احیای واحدهای راکد استان اقدام خواهیم کرد، گفت: گره‌گشایی از ۸ واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان انجام شد.
کد خبر: ۱۳۶۳۶۶۰

به گزارش جام جم آنلاین همدان؛ علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان،‌ اظهار داشت: امروز در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، موانع ۲ واحد تولیدی در شهرستان‌های ملایر و نهاوند و چند واحد دیگر در حوزه میراث فرهنگی که در حریم‌ راه‌های استان بودند، رفع شد.

استاندار همدان افزود: وقتی دولت تسهیلاتی را طبق قانون و ضوابط در اختیار سرمایه‌گذار یا واحد تولیدی قرار می‌دهد، سیستم بانکی موظف است راه‌کارهای اجرایی، عملیاتی و فنی را تعبیه و حل و فصل کند.

وی با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات سیستم‌ بانکی، نباید موانعی در حرکت تولید و واحدهای تولید‌ی ایجاد کند، بیان کرد: بر اساس سیاست‌های دولت سیزدهم، تمام توان خود رادر راستای احیای واحدهای راکد به کار خواهیم گرفت.

قاسمی فرزاد ادامه داد: واحدهای تولیدی آهن و سیلیس آذرخش در شهرستان ملایر، ارمغان پلاستیک در شهرستان نهادند و همچنین ۸ واحد در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان که ۶واحد از آن‌ها در حریم راه‌، بودند در این کارگروه با بررسی‌های کارشناسی اعضا، رفع موانع شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها