ماجرای تغییر عنوان بیماری کرونا برای گرفتن پول در بیمارستان دولتی چه بود؟!

مسئولان بیمارستان: درج عنوان هیپوفیز برای بیمار کرونایی اشتباه شرکت پشتیبان بود! / پول را پس دادیم

فرماندار فردیس استان البرز اعلام کرد:

بیمارستان فردیس با اعتبار ویژه سر و سامان می گیرد

فرماندار فردیس استان البرز اعلام کرد: ۶۵۰ میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رییس جمهور به استان البرز برای تکمیل و تجهیز تنها بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی دولتی فردیس اختصاص یافت.
کد خبر: ۱۳۶۱۸۸۱

به گزارش جام جم آنلاین البرز:

خداداد کاشفی» گفت: از این رقم ۱۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل بنای بیمارستان و ۵۰۰ میلیارد تومان دیگر صرف تجهیز آن می شود.

او تصریح کرد: با تخصیص این اعتبار عملیات تکمیل و تجهیز تنها بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی دولتی شهرستان فردیس در اسرع وقت انجام می شود.

فرماندار فردیس افزود: این بیمارستان تا چند ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد و مردم این شهرستان می توانند از خدمات درمانی بهره مند شوند.

عملیات ساخت این بیمارستان در شهرستان  ۷۰۰ هزار نفری فردیس که از داشتن یک تخت بیمارستان دولتی محروم است، از حدود ۱۱ سال پیش شروع کلید خورد، اما  در گذر این سالها، به دلایل مختلف از جمله کمبود اعتبار و بروز برخی مشکلات فنی، این پروژه درمانی بارها متوقف شد.

مساحت زمین بیمارستان فردیس از ۱۷ هزار متر مربع به ۲۷ هزار مترمربع افزایش یافته و زیربنای بیمارستان با مجموع طبقات آن به ۲۱ هزار متر مربع می‌رسد.

این بیمارستان شامل پنج طبقه در قالب سه بلوک و به صورت عمومی (جنرال) ساخته شده و اکنون حدود ۹۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رییس جمهور ۱۸ فروردین ماه جاری به استان البرز سفر کرد؛  همچنین وزیر بهداشت همزمان با سفر رییس جمهور به استان البرز از بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی دولتی شهرستان فردیس بازدید به عمل آورد.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها