سفر همزمان امیر قطر و مقام اروپایی به ایران، چگونه تعبیر می‌شود

نشانه‌شناسی ۲ سفر دیپلماتیک به تهران

حسین امیرعبداللهیان اعلام کرد: وزارت امور خارجه برای کمک به فدراسیون فوتبال به منظور انجام بازی‌های تدارکاتی و هر مساعدت دیگر در ظرفیت دیپلماسی آماده است.
کد خبر: ۱۳۶۰۷۱۴

به گزارش جام جم آنلاین، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار کرد که در این دیدار آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در بازی‌های جام جهانی مورد بررسی قرار گرفت.

امیرعبداللهیان در این دیدار با اشاره به جایگاه ورزش و به ویژه فوتبال در بین جوانان و مردم ورزش دوست کشورمان، بر لزوم بسیج همه امکانات جهت آماده‌سازی تیم ملی جهت بازی‌های پیش رو در قطر تاکید کرد.

وی افزود: وزارت امور خارجه آماده کمک به فدراسیون فوتبال برای انجام بازی‌های تدارکاتی و هرگونه مساعدتی در ظرفیت دستگاه دیپلماسی است.

سرپرست فدراسیون فوتبال نیز در این دیدار با تشکر از اهمیت ویژه وزیر امور خارجه کشورمان به امر ورزش و به‌ویژه فوتبال تیم ملی، خواستار مساعدت دستگاه سیاست خارجی در امر آماده سازی تیم ملی فوتبال شد.

قرعه‌ کشی جام‌ جهانی ۲۰۲۲ قطر جمعه شب گذشته در شهر دوحه برگزار شد و تیم ملی فوتبال ایران در گروه دوم با انگلیس، آمریکا و برنده پلی اف اروپا (ولز با برنده اوکراین و اسکاتلند) هم گروه شد.

این دومین بار است که تیم ملی ایران و آمریکا در یک گروه قرار می گیرند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها