فرمانده تروریست‌ های سنتکام:

موشک‌ های ایران به تل آویو می‌رسند

سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق گفت که کمیته تحقیق درخصوص حمله موشکی ایران به پایگاه صهیونیستی به اربیل رفته است و این کمیته دیدارهایی با مسئولان ایرانی انجام خواهد داد.
کد خبر: ۱۳۵۹۴۰۷
به گزارش جام جم آنلاین، تحسین الخفاجی، سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق در اظهاراتی گفت که هیات تحقیق درخصوص حمله موشکی ایران به مرکز راهبردی رژیم صهیونیستی در اربیل از نزدیک از محل حمله بازدید کرد.

وی که عضو این هیات است تاکید کرد: کمیته تحقیق به دستور مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق به اربیل رفت.

الخفاجی گفت: ما در مراحل اولیه تحقیقات خود هستیم و دیدار‌هایی با طرف ایرانی نیز خواهیم داشت و بعد از تکمیل این تحقیقات از طریق رسانه‌ها نتایج را اعلام خواهیم کرد.

این مسئول عراقی در ادامه خاطرنشان کرد: ایران مسئولیت حمله موشکی را برعهده گرفت و کمیته حقیقت یاب صبح روز گذشته از سوی دولت فدرال عراق عازم اربیل شد.

بر اساس این گزارش، قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی عراق روز یکشنبه در راس هیاتی برای تحقیق درخصوص حمله موشکی اخیر ایران به مرکز راهبردی رژیم صهیونیستی وارد اربیل شد.

اخیرا حاکم الزاملی، نایب رییس پارلمان عراق در گفت وگویی اعلام کرد که پارلمان عراق درخصوص حمله موشکی ایران به اربیل موضع اتخاذ خواهد کرد و کمیته حقیقت یاب به اقلیم کردستان رفته و اطلاعاتی در این خصوص جمع آوری کرده است. پارلمان عراق از ایرج مسجدی، سفیر ایران در بغداد و همچنین وزیر امور داخلی کردستان دعوت کرده است که در جلسه پارلمان حضور یابند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز یکشنبه گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد: در پی جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی و اعلان قبلی مبنی بر بی پاسخ نگذاردن جنایت‌ها و شرارت‌های این رژیم منحوس؛ "مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها" مورد هدف موشک‌های قدرتمند و نقطه زن "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" قرار گرفت. بار دیگر به رژیم جنایتکار صهیونیستی هشدار می‌دهیم، تکرار هر گونه شرارت با پاسخ‌های سخت، قاطع و ویرانگر مواجه خواهد شد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها