کارشناس هواشناسی گفت: در روز‌های نخست سال نو و اواسط هفته جاری بارش باران همراه با رعد و برق پیش بینی می‌شود.
کد خبر: ۱۳۵۹۳۵۲
به گزارش جام جم آنلاین، «فریبا گودرزی» اظهار داشت: از امروز تا چهارشنبه در نواحی شمال غرب، سواحل غربی دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز غربی و مرکزی بارش باران، گاهی رعد و برق و تندباد خواهیم داشت

وی با بیان اینکه این بارش‌ها در نواحی سردسیر و مرتفع به شکل برف خواهد بود، تصریح کرد: امروز در استان‌های اردبیل، غرب گیلان و شمال آذربایجان شرقی بارش‌ها شدت خواهد داشت.

گودرزی خاطرنشان کرد: علاوه بر این بارش ها، فردا در بخش‌هایی در غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی و روز سه شنبه برای بخش‌هایی از غرب، شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی بارش پراکنده رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه روز پنجشنبه در شمال غرب و ارتفاعاتت البرز مرکزی بارش پراکنده باران پیش بینی شده است، گفت: در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه انتظار وزش تندباد در غرب و جنوب غرب داریم که در مناطق مستعد، موجب خیزش گرد و خاک می‌شود؛ همچنین این شرایط در روز پنجشنبه برای نوار غربی و بخش‌هایی از مرکز، شرق و دامنه جنوبی البرز نیز پیش بینی می‌شود.

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه روز پنجشنبه در نواحی غرب کشور کاهش نسبی دما از ۴ تا ۶ درجه پیش بینی شده است، تاکید کرد: استان‌های ساحلی دریای خزر، اردبیل، دامنه جنوبی البرز و مرکز کشور افزایش ۴ تا ۶ و در نواحی شمال شرق افزایش محسوس ۷ تا ۱۰ درجه رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه نیمه شرقی خلیج فارس، دریای عمان و تنگه هرمز مواج خواهد بود، اظهار داشت: در سه روز آینده دریای خزر مواج و متلاطم است.

این کارشناس هواشناسی درخصوص هوای تهران نیز تصریح کرد: امروز در پایتخت آسمان کمی ابری و نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، روز سه شنبه آسمان ابری است و رگبار رخ خواهد داد و روز چهارشنبه بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود و درجه هوای تهران طی روز‌های آینده تا ۲۱ درجه افزایش می‌یابد.
 
منبع: ایرنا
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها