مرد افغان پس از سوءقصد ناکام به جان همسرش، دختر ایرانی را ربود تا او را به عقد خودآورد که از سوی خانواده دختر دستگیر شد.
کد خبر: ۱۳۵۷۷۳۵

دو روز پیش خانواده ای با حضور در پلیس آگاهی تهران شکایت کرد که دختر ۲۲‌ساله‌شان ناپدید شده است. ماموران در جست‌و‌جوی این دختر بودند که ‌روز بعد خانواده‌اش مردی ۲۶ساله تبعه افغانستان را که به‌شدت کتک خورده بود به اداره پلیس آورده و مدعی شدند، او دخترشان را ربوده و می‌خواسته به زور به عقد خود در‌آورد.

ماموران ابتدا از دختر ربوده‌شده تحقیق کردند که وی گفت: با فرید دو سال قبل در اینستاگرام آشنا شدم که می‌گفت مجرد است. بعد از مدتی به من ابراز علاقه کرد و خواست ازدواج کنیم که قبول نکردم چون او تبعه افغانستان بود. یک روز به بهانه تفریح همراه دوستش به دنبالم آمدند و در میان راه با گذاشتن چاقو زیر گلویم مرا ربوده و به خانه ویلایی بردند. بعد فرید به من لباس عروس داد تا بپوشم. عاقد هم آورده بود. به بهانه پوشیدن لباس عروس به اتاقی رفته و با ارسال آدرس آنجا برای خانواده‌ام درخواست کمک کردم. آنها ساعاتی بعد خود را به آنجا رسانده و نجاتم دادند. عقد به‌هم خورد و مرد افغان را با خودشان بیرون برده و به‌شدت کتک زدند.

در ادامه متهم نیز در تحقیقات گفت: هر چند متاهلم و دو بچه دارم اما بعد از آنکه با این دختر در اینستاگرام دوست شدم به او علاقه‌مند شده و از او خواستگاری کردم که قبول نکرد. در ادامه نقشه ربودن او را اجرا کردم تا به زور عقدش کنم.

همزمان با شروع تحقیقات مشخص شد، این مرد به اتهام سوءقصد به جان همسرش تحت‌تعقیب پلیس است. از وی تحقیق کردند که گفت: برادر همسرم به آلمان مهاجرت کرده بود و همسرم هم می‌گفت به آلمان برویم که به‌خاطر دلبستگی به دختر ایرانی قبول نکردم. آن روز بر سر مهاجرت به آلمان درگیر شدیم که خودش را از تراس طبقه‌دوم پایین انداخت و از ترسم فرار کردم.

حبیب ا... صادقی، بازپرس شعبه‌هشتم دادسرای جنایی تهران در‌این‌باره به جام‌جم گفت: ماموران موضوع سوء‌قصد را بررسی کردند که معلوم شد‌ ‌بر‌اساس گفته‌ شاهدان و زن جوان، متهم بعد از دعوا، همسرش را از تراس طبقه‌دوم ساختمان به پایین پرت کرده است.

گروه حوادث روزنامه جام جم

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۲ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها