در بیست و ششمین همایش ملی صادرات غیرنفتی ؛

کلرپارس به عنوان صادرکننده نمونه استانی انتخاب شد

در نوزدهمین جشنواره

شرکت کلر پارس موفق به دریافت تندیس «تولید ملی، افتخار ملی» شد

در نوزدهمین جشنواره «تولید ملی، افتخار ملی» که همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس خانه صمت ایران در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی میلاد تهران برگزار شد، چند تن از مسئولان از جمله دادستان کل کشور سخنرانی کردند.
کد خبر: ۱۳۵۴۹۵۴

به گزارش جام جم آنلاین آذربایجان شرقی ، دکتر علی‌حسین رعیتی فرد؛ معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت:در ۲ سال گذشته که کرونا کشور را در نوردید، جامعه کارفرمایی (کار و تولید) جهاد فی‌سبیل‌الله کردند و اجازه ندادند که به‌رغم تحریم‌ها خدشه‌ای به جامعه‌ی کارگری و مردم وارد شود.

همچنین دکتر سیدرضا فاطمی‌امین، وزیر صنعت، معدن، تجارت نیز با حضور در این آیین گفت:تعاملات آینده ما با رتبه‌بندی و همین شکلی خواهد بود که این جشنواره در حال انجام آن است.

حجت‌السلام محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور  نیز با تاکید بر مطالبات صنعتگران ،افزود:مشکلات کشور انبوه است و نمی‌توان انتظار داشت در کوتاه مدت مسائل را رفع و رجوع کرد. اما بگویم که راه روشن است و اگر شما صنعتگران عزم‌تان را جزم کنید، و مجدانه وارد صحنه شوید، مشکلات سریع‌تر حل خواهد شد و ما هم در قوه قضائیه پشتیبان شما هستیم و در هر جایی که بتوانیم به شما کمک خواهیم کرد.

در پایان این مراسم ۵۱ تندیس این جشنواره به برندگان اهدا شد.مهندس ابوالفضل باباپور، مدیرعامل شرکت کلرپارس نیز به‌عنوان یکی از گردانندگان مهم و موفق چرخه تولید کشور فراخوانده شد و جایزه «تولید ملی، افتخار ملی» را از دستان اعضای هیئت مدیره خانه صمت ایران دریافت کرد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها