در این گزارش ۳ راه هوشمندانه که به سرعت در لاغری شما کمک می کند، معرفی خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۵۳۳۷۰
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  بسیاری از ما دوست داریم قسمت های اضافی و برجستگی‌های روی کمرمان به راحتی و بدون زحمت از بین برود، پس با ۳ روش هوشمندانه ای که برای کاهش وزن بدون گرسنگی و ورزش برای شما تهیه کرده ایم، آشنا شوید.

۱. کاهش وزن بدون گرسنگی با نفس کشیدن

بله! درست خواندید. با برخی تکنیک‌های تنفسی خاص می‌توان به کاهش وزن کمک کرد. قانون اصلی این تکنیک‌های تنفسی این است که شما باید با شکم نفس بکشید نه با قفسه سینه، پس اگر این تمرین تنفسی را شروع کنید، همه چیز ممکن خواهد بود.

 یک پا را جلوی پای دیگر قرار دهید به گونه‌ای که بیشتر وزن خود را روی پای پشتی قرار دهید، همانطور که نفس تان را نگه می دارید، تا شماره سه بشمارید و آزاد کنید، سپس تا هفت بشمارید و بازدم را انجام بدهید به طوری که تمام هوا را با شدت از دهان‌تان بیرون می‌دهید و شکم خود را درگیر می‌کنید.

* تمرین دوم به این صورت است که باید با یک دست روی شکم و دست دیگر روی کمر بایستید.

با سه شماره نفس بکشید و شکم خود را به سمت ستون فقرات خود بکشید، سپس با شمارش هفت بازدم انجام بدهید و معده خود را حتی بیشتر تو بکشید.

۲. دوش کنتراست!

این روش بسیار ساده است و اغلب با روش‌های دیگری همراه است. هنگامی که حمام کردن تان تمام شد، آب را به نوبت سرد و گرم کنید. این شیوه دوش گرفتن نه تنها به تسریع روند کاهش وزن تان کمک می‌کند، بلکه بیماری‌هایی مانند آریتمی، چاقی، فشار خون و سلولیت را نیز از بین می‌برد.

۳. ماساژ

ماساژ یکی از بهترین شیوه‌های کاهش وزن بدون گرسنگی است. انواع ماساژ به تکه تکه شدن رسوبات چربی، بهبود گردش خون در ناحیه شکم و عادی سازی حرکت روده کمک می‌کنند، به علاوه، ماساژ باید به صورت سیستماتیک و چرخه‌ای انجام شود.
برچسب ها: راه لاغری تغذیه
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها