قیمت سکه امروز (دوشنبه، ۲۲ آذرماه) در بازار تهران با ۸۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته به رقم ۱۳ میلیون تومان رسید، قیمت سکه دیروز نیز حدود ۱۲۰ هزار تومان افت داشت.
کد خبر: ۱۳۵۲۶۶۹
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، در ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه امروز، ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۸۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز گذشته به رقم ۱۳ میلیون تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم به قیمت ۱۲میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه سه‌میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۸۱ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا نیز پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان شد.

همچنین قیمت اُنس جهانی طلا با ۲ دلار و ۲۶ سنت افزایش بها نسبت به روز کاری گذشته به یک‌هزار و ۷۸۵ دلار و ۶۰ سنت معامله شد.

مهم‌ترین عوامل موثر در رشد قیمت طلا و سکه، بالا رفتن نرخ دلار و انس جهانی است. امروز نرخ دلار در صرافی‌های بانکی برای پنجمین روز متوالی ثابت بود. قیمت انس جهانی طلا هم در مقایسه با روز کاری گذشته ۲ دلار افزایش داشت. بدین ترتیب با توجه به ثبات نرخ دلار برای چند روز متوالی امروز در بازار طلا قیمت انواع سکه و طلا دوباره ریزشی بود.
برچسب ها: طلا قیمت بازار
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها