title
استاندارکرمان با بیان اینکه مکتب شهید سلیمانی،چشمه جوشان هویت ساز است،تجمیع مولفه های قدرت نرم مورد پذیرش جهان اسلام را از دستاوردهای مهم شهید سلیمانی دانست.
کد خبر: ۱۳۵۰۵۶۱
به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛علی زینی وند،در جلسه کمیته شهرستانهای برگزاری دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود:سالگرد شهادت شهید سلیمانی فرصتی برای تبیین مکتب شهید سلیمانی است.
 
استاندار کرمان،تصریح کرد:سردارسلیمانی به بهترین روش،قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران را در سراسر جهان گسترش داد.

وی با بیان اینکه ما وارثان زحمات و از جان گذشتگی های سردار سلیمانی هستیم تصریح کرد:وظیفه سنگینی در قبال تقویت این قدرت نرم داریم.

همچنین استاندار کرمان خواستار تقویت برنامه های مردمی و تبیینی و بر تکریم خانواده شهدای تشییع سردار شهید سلیمانی تاکید کرد.

استاندار کرمان،کمیته شهرستانها را از فعال ترین کمیته ها اعلام کرد و از طرف شورای سیاستگذاری ستاد از تلاش اعضای کمیته ها تشکر کرد.

در این جلسه نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان گفت:از استاندار کرمان تقدیر و تشکر می کنم که از ابتدای حضور در کرمان بطور مستمر در زمینه مکتب شهید سلیمانی،مجاهدانه تلاش کردند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی،با تاکید بر تکریم و تبیین مکتب شهید سلیمانی،شرط موفقیت کامل برنامه ها را تربیت اسلامی انسان ها عنوان کرد.

در این جلسه که با ارتباط ویدئوکنفرانسی فرمانداران همراه بود، محمدصادق بصیری،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی و رئیس کمیته شهرستانها به تشریح سیاست ها و اهداف برنامه های دومین سالکرد شهادت سپهبد سلیمانی پرداخت.

ابراهیم یزدی،دبیر کمیته شهرستان ها نیز بر هماهنگی در اجرای برنامه ها تاکید کرد.

در این جلسه مدیران کل بازرسی،سیاسی و انتخابات استانداری، تبلیغات اسلامی،فرماندارکرمان،مدیرکل صداوسیماو جمعی ازمدیران حضور داشتند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها