جام جم از جزییات ابلاغیه جدید هیات وزیران برای ساماندهی بازار مسکن گزارش می دهد؛

مشاوران املاک زیر ذره بین نظارت

در هشت ماه سال 1400 توسط بانک توسعه تعاون استان بوشهر صورت گرفت؛

اعطای بیش از 2600 فقره تسهیلات

بانک توسعه تعاون استان بوشهر از ابتدای سال 1400 تا پایان آبان ماه بیش از 2600 فقره تسهیلات در بخش های مختلف اقتصادی به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرده است
کد خبر: ۱۳۵۰۳۳۳

 

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون مدیریت شعب استان بوشهر ؛ شعب این بانک در سراسر استان بوشهر در سال 1400 تاکنون جمعا" 1790 میلیارد ریال تسهیلات در قالب 2600 پرونده به واجدان شرایط پرداخت کرده است .

این گزارش می افزاید ، در بخش صنعت و معدن تسهیلات پرداختی به فعالان اقتصادی استان بوشهر بالغ بر به 503 میلیارد ریال در قالب 1090 فقره پرونده تسهیلاتی بوده است.

بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک توسعه ای در بخش خدمات و بازرگانی نیز اقدامات مناسبی انجام داده و میزان تسهیلات در سرفصل خدمات و بازرگانی از ابتدای سال تا پایان آبان ماه با تشکیل 1280 پرونده بالغ بر 920 میلیارد ریال پرداخت کرده است .

بخش مسکن نیز از تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون بهره مند گردیده و میزان تسهیلات پرداختی به این بخش در مدت مذکور به 132 میلیارد ریال رسیده است.

در هشت ماه سال جاری میزان تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به بخش کشاورزی استان بوشهر نیز به 235 میلیارد ریال رسید.

بانک توسعه تعاون به عنوان جوانترین بانک دولتی ایران در سال جاری پرداخت 4120 میلیارد ریال تسهیلات را در استان بوشهر هدف گذاری کرده است.

 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها