رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: سطح جاده‌های این استان لغزنده و یخ‌زده است لذا رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و تجهیزات زمستانی حرکت کنند.
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: سطح جاده‌های این استان لغزنده و یخ‌زده است لذا رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و تجهیزات زمستانی حرکت کنند.
کد خبر: ۱۳۴۸۱۱۱

به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی ،سرهنگ حسین میش‌مست بیان کرد: گرچه بارش برف و باران دیشب در تمام مسیرهای جاده‌ای خراسان رضوی جریان داشت اما امروز ۲۶ آبان ماه بارندگی در این مسیرها گزارش نشده‌ است.
وی ادامه داد: مسیر بردسکن به سبزوار دیشب در پی کولاک برف و یخ‌زدگی جاده مسدود و به همین خاطر حرکت خودروهای تریلی و کشنده در مسیر درگز به قوچان ممنوع شد. 
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: امروز این مسیرها با مساعد شدن شرایط جوی باز شده و حرکت خودروها در آنها جریان دارد. 
وی همچنین به سوانح اخیر جاده‌ای در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته دو فقره تصادف منجر به فوت با سه جانباخته، پنج فقره تصادف جرحی با ۱۲ مصدوم و چهار فقره تصادف خسارتی در مسیرهای جاده‌ای این استان رخ داد. 
سرهنگ میش‌مست افزود: هم‌اینک وضعیت ترافیک خودروها در مسیر آزادراه شهید شوشتری، مشهد به چناران و مشهد به فریمان نیمه‌سنگین و پرحجم است. 
بارش در خراسان رضوی با توجه به ابرناکی صبح دیروز آسمان ابتدا به صورت رگبار همراه با رعد و برق از دیشب آغاز شد و در ادامه ظرف روزهای آتی به بارش مداوم باران و برف در مناطق سردسیر به همراه کولاک خواهد انجامید. 
بنا بر اعلام اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی این وضعیت جوی تا روز شنبه ۲۹ آبان ماه جاری در این استان ادامه خواهد یافت. 
۵۱ گردنه به مجموع طول ۵۴۵ کیلومتر، ۱۷۲ گردنه در راههای روستایی به طول ۵۷۴ کیلومتر و ۱۳۶ منطقه کولاک‌خیزر و مه‌گیر به طول ۵۸۶ کیلومتر در مسیر جاده‌های خراسان رضوی وجود دارد.
خراسان رضوی با پنج هزار و ۲۰۰ کیلومتر راه آسفالته اصلی و فرعی، هفت هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه آسفالته روستایی و هفت هزار و ۷۶۰ کیلومتر راه غیر آسفالته در جایگاه دوم کشور از نظر طول راهها قرار دارد. 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها