رئیس رسانه ملی در پیامی از دریافت پیام کسانی که برایش رایانامه (ایمیل) ارسال کرده بودند، خبر داد و این پیام‌ها را امید بخش و مایه قوت قلب دانست.
کد خبر: ۱۳۴۷۲۷۱
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، متن پیام آقای پیمان جبلی به این شرح است:

باسمه تعالی

هموطنان و همکاران عزیزم
سلام علیکم

رایانامه‌ها (ایمیل ها) را به طور روزانه دریافت و بررسی می‌کنم.

پیام‌های پرمهر و سرشار از امیدتان برایم قوت قلب است و مرا برای ادامه‌ی مسیری که آغاز نمودم مصمم‌تر می‌کند.

برخی از پیام‌ها انتقادات و پیشنهاد‌هایی بود که با همکارانم در میان گذاشتم تا با بررسی بیشتر به طور نظام‌مند مورد استفاده قرار گیرد.

پیام‌هایی همچون احیای برنامه‌های تلویزیونی پرمخاطب، ساخت سریال‌های با کیفیت، توجه به تبلیغات تلویزیون، حل مشکل دسترسی به شبکه‌ها، دعوت از بازیگران و هنرپیشگان که سال‌ها از تلویزیون دور بوده اند، حضور جناح‌های مختلف سیاسی و... مسائلی بوده است که برایم ارسال کرده‌اید. آن‌ها را مورد توجه قرار داده‌ام و همکارانم در حال پیگیری شان هستند.

اما پیام‌های همکاران عزیز نیز در حوزه‌های مختلف را مطالعه و بررسی می‌کنم. حقیقتا پیام‌های دلسوزانه و عمیقی ارسال می‌شود که نشان از توجه و دقت نظر همه عزیزان به سازمان صدا و سیماست. بیشتر پیام‌ها در حوزه رفع مشکلات معیشتی بازنشستگان، شایسته سالاری، جانشین پروری، تربیت نیروی متخصص، تبدیل وضعیت ها، پرداخت معوقات، افزایش پرداختی‌ها، رسیدگی به امور معاونت‌ها و بخش‌های مختلف سازمان و ... بوده است.

همه‌ی پیام‌ها با پیگیری همکاران سازمان با سرعت در حال پیگیری است گرچه ممکن است پیگیری‌ها کمی زمان بر باشد، اما حتما نتیجه بخش خواهد بود. پیام‌هایتان کمک‌کننده و قوت قلب ماست.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها