رییس‌کل دادگستری آذربایجان‌شرقی

مداخله مردم در حل مشکلات اولویت دستگاه قضاست

رئیس‌ کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: هر گونه معامله و خرید و فروش زمین در شهرک‌های صنعتی باید با هدف ایجاد اشتغال انجام شو
کد خبر: ۱۳۴۵۶۲۵
به گزارش جام جم آنلاین آذربایجان شرقی ،  موسی خلیل اللهی در جلسه ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، بر لزوم تعیین تکلیف قراردادهای واگذاری زمین شهرک های صنعتی استان تاکید و اضافه کرد: در این راستا باید کارگروهی برای تعیین تکلیف قراردادهای واگذاری زمین در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی تشکیل شده و  مراحل مربوطه را بررسی دقیق کند.

وی بر حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع و تولید و به ‌تبع آن اشتغال در استان توسط دادگستری تاکید کرد و اظهار داشت: فلسفه وجودی شرکت شهرک های صنعتی تأمین زمین برای واحدهای تولیدی است و خرید و فروش زمین‌هایی که منجر به تولید و اشتغال نمی‌شود، به هیچ عنوان قابل‌ قبول نیست.

خلیل اللهی هماهنگی و تعامل بین دستگاه های اجرایی و دادگستری آذربایجان شرقی را لازمه اجرای درست و دقیق قوانین به خصوص در رابطه با واگذاری زمین در شهرک های صنعتی برشمرد.

در ابتدای جلسه، بابک محبوب علیلو دادستان مرکز آذربایجان شرقی و دبیر ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری گزارشی از عملکرد این ستاد و اقدامات انجام یافته در خصوص مصوّبات جلسه قبلی ارایه داد  و گفت: در شش ماهه اول امسال مسایل و مشکلات بیش از ۱۲۰ واحد تولیدی و صنتعی در استان توسط ستاد مورد حل و فصل قرار گرفته است.

در این جلسه برخی از مشکلات واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شهید سلیمانی آذرشهر از جمله عدم آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت مطرح و مقرر شد تا دو ماه آینده مشکل مذکور رفع شود.newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها