jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۴۳۹۳۹   ۰۳ آبان ۱۴۰۰  |  ۱۱:۴۵

استاندار تهران گفت: فعلا تصمیمی برای لغو محدودیت شبانه نداریم اما موضوع در دست بررسی است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، محسن منصوری روز دوشنبه در یک گفتگو تلویزیونی درباره شایعه لغو محدودیت ترددشبانه افزود: برداشتن محدودیت‌ها بستگی به شرایط کرونا دارد.

وی ادامه داد: درباره محدودیت تردد شبانه هفته گذشته در ستاد ملی مقابله با کرونا صحبت و نظراتی مطرح شد و این هفته در این باره تصمیم گیری خواهد شد.

منصوری خاطرنشان کرد: فعلا تصمیمی برای حذف محدودیت شبانه نداریم، اما موضوع در دست بررسی است.

به گزارش ایرنا، پس از شیوع کرونا یک سری محدودیت تردد شبانه خودرو‌ها اعمال شد که براین اساس تردد از ساعت ۲۲ تا سه صبح ممنوع و متخلفان جریمه ۲۰۰ هزار تومانی می‌شوند.

همچنین ثبت تخلف تردد شبانه خودرو‌ها تنها به صورت مکانیزه و از طریق دوربین‌های شهری انجام می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها