jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۲۹۸۹   ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۲۱

پیشکسوت باشگاه استقلال به عنوان یک از گزینه‌های اصلی هدایت آکادمی این باشگاه مطرح است.

به گزارش جام جم آنلاین؛بعد از تغییرات در رأس مدیریت باشگاه استقلال شاهد تغییرات در زیر مجموعه‌های این باشگاه هم هستیم به طوری که تا کنون در چندین بخش شاهد تحولات بوده‌ایم.

یکی از بخش‌هایی که اهمیت بالایی برای باشگاه‌های ورزشی از جمله استقلال دارد آکادمی باشگاه است که می‌تواند نقش بزرگی در پشتوانه‌سازی و آینده‌سازی داشته باشد.

در جدیدترین تصمیم مصطفی آجورلو در نظر دارد در آکادمی باشگاه هم تغییراتی انجام دهد که در همین راستا از مجتبی جباری بازیکن خوش تکنیک سال‌های نه چندان دور استقلال به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی نام برده می‌شود. 

هم اکنون مسئولیت آکادمی با محمدرضا مهرانپور است که در چند روز اخیر صحبت‌هایی درباره حضور مجید جلالی مطرح شد که به سرانجام نرسید و حالا صبحت‌ها از حضور جباری در آکادمی آبی‌پوشان بسیار جدی‌تر از قبل شده است، اما باید دید در نهایت آجورلو چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها