jamejamonline
ورزشی کشتی و وزنه برداری کد خبر: ۱۳۴۲۸۸۱   ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۱:۳۱

رئیس پیشین فدراسیون کشتی که طی روزهای گذشته از کما خارج شده بود، با آب آوردن ریه و ورود عفونت به خونش اکنون وضعیت بدتری را پشت سر می گذارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، پرویز سیروس‌پور رئیس پیشین فدراسیون کشتی چندی است که به دلیل ابتلا به کرونا و وخامت حالش در بیمارستان بستری شده است. او پیش از این در یکی از بیمارستان‌های خصوصی تهران بستری بود که با تصمیم و رضایت خانواده به بیمارستان دیگری منتقل شد.

به گفته پسر سیروس‌پور وضعیت او بهتر شده و از کما خارج شده بود، اما روز شنبه مجدداً از نظر ریوی دچار مشکل شده و حالا با آب آوردن ریه، عفونت وارد خون شده و بار دیگر به کما رفته است. این در حالی است که طی روزهای گذشته حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و همچنین منصور برزگر سرمربی سابق تیم ملی آزاد، رسول خادم رئیس سابق فدراسیون کشتی و قهرمان المپیک 1996 آتلانتا و علیرضا دبیر رئیس فعلی فدراسیون کشتی و قهرمان المپیک 2000 سیدنی با حضور در بیمارستان جویای حال این پیشکسوت کشتی شدند.

مصطفی سیروس‌پور در مورد آخرین وضعیت پدرش به تسنیم گفت: وضعیت از قبل بدتر شده و فقط امیدمان به خداست. از همه عزیزانی که در این مدت برای سلامت پدر زحمت کشیدند به خصوص از دکتر مجید ایرانشاهی پزشک خوب ICU و همچنین دکتر ابطحی رئیس صندوق پیشکسوتان که پیگیر کارهای پرویز سیروس‌پور هستند، تشکر می‌کنم. رسول خادم و حمید بنی‌تمیم هم لطف زیادی دارند و علاوه بر حضور در بیمارستان،  ضمن اینکه دوستان نزدیک پدر از جمله عبدالله موحد، منصور مهدیزاده و حسین ملاقاسمی که در ایران حضور ندارند طی تماس تلفنی محبت داشته و جویای احوال پدر هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها