jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۲۴۴۲   ۲۴ مهر ۱۴۰۰  |  ۰۸:۳۸

پرسپولبسی ها هنوز از سنگ اندازی های مسئولان سعودی در امان نیستند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز در ورزشگاه فیصل بن فهد در شرایطی برگزار شد که کاروان سرخپوشان به دلیل ناهماهنگی‌های عجیب، ۱۵ دقیقه دیر به محل تمرین رسید. 

این موضوع در بدو ورود با اعتراض شدید پیروانی به ناظر بازی همراه شد. نمایندگان پرسپولیس از مسئولان محلی و AFC خواستند این مشکلات دیگر تکرار نشود چرا که برنامه زمانی برای تمرین و ریکاوری به هم ریخت. 

همچنین پیروانی نسبت به ناعدالتی در تقسیم سکوهای ورزشگاه برای بازی فردا اعتراض کرد. پرسپولیس معتقد است زمانی که عربستان به عنوان میزبان این مرحله انتخاب شد، صعود هیچ تیمی نشده و ریاض به عنوان میزبان در بازی‌های متمرکز معرفی شده است.

پس هر دو تیم باید به اندازه برابر از سکوها سهم می‌بردند. حال که پرسپولیس به هر دلیلی نتوانسته به عربستان تماشاگر ببرد، نماینده عربستان نمی‌توانسته تمام ظرفیت ورزشگاه را برای خود کند.

در همین زمینه پرسپولیس با یک نامه رسمی نیز نسبت به اتفاقات رخ داده اعتراض خود را به AFC اعلام کرد.

دیدار الهلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فیصل بن فهد برگزار می‌‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها