jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۳۴۲۱۸۵   ۲۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۹:۲۹

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد

پایش کرونایی ۷۱۳ هزار مسافر در مرز‌ها (+عکس)

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: ۸۳ هزار تست پی سی آر از مسافران گرفته شده و بیش از ۷۱۳ هزار نفر پایش شدند.

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی ولی پور گفت: در طرح پایش مسافران جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا که با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اسفند سال ۹۹ تا صبح امروز، ۲۱ مهرماه ادامه داشته است؛ ۷۱۳ هزار و ۲۷۷ نفر در ۱۲ مرز فعال کشور، کنترل شده اند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر افزود: از ۸۳ هزار و ۶۰۰ نفر تست پی سی آر و از ۱۱۰ هزار و ۷۱۲ نفر تست فوری با حضور ۴۷۱ نیروی عملیاتی اخذ شده است.

پایش کرونایی ۷۱۳ هزار مسافر در مرز‌ها (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط شکننده کرونا

شرایط شکننده کرونا

پس از ۲۳۴روز سرانجام دیروز‌‌ آمار فوتی‌ های ناشی از کرونا‌ دو رقمی شد و به عدد ۹۷ رسید؛ عددی که اولین‌بار در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۸ و در نخستین روزهای التهاب‌آور کرونا نیز به ثبت رسیده بود.

واکسیناسیون، هنجار جامعه امروز

واکسیناسیون، هنجار جامعه امروز

مدتی است بحث‌هایی درباره واکسینه شدن اجباری ‌‌و اعمال برخی محدودیت‌ها برای افرادی که واکسن تزریق نمی‌کنند مطرح می‌شود؛ موضوعی که می‌توان از جنبه‌های متفاوتی به آن نگاه کرد.‌

گفتگو

بیشتر
نبرد با هپاتیت در بارداری

رئیس انجمن متخصصین زنان، زایمان و مامایی ایران می‌گوید دوره بارداری مادر مبتلا به هپاتیت ویروسی B در صورتی كه كبدش خیلی گرفتار نباشد، به‌خوبی طی می‌شود

نبرد با هپاتیت در بارداری

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها