jamejamonline
هرمزگان عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۹۲۰   ۲۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۵۹

مجموعه پویانمایی «جزیره دوستی» از تولیدات صدا و سیمای خلیج فارس به زودی در قالب طرحی نو و شکلی تازه از جهان برای کودکان به تصویر در می آید.

title
 به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان،مجموعه پویانمایی «جزیره دوستی» از تولیدات صدا و سیمای خلیج فارس به زودی در قالب طرحی نو و شکلی تازه از جهان برای کودکان به تصویر در می آید.


دنیای خلق شده در «جزیره دوستی» برگرفته از اشکال هندسی دایره و کره ای شکل است، به گونه ای که در حد امکان تمام شخصیت ها، اشیاء و ابزار و فضای بک گراند و زمینه‌ها از ترکیب دایره و اشکال کروی، طراحی و مدلینگ شده است.


با تماشای این مجموعه 13 قسمتی کودکان یاد می‌گیرند که با استفاده از اشکال هندسی به خلق و ابداع دنیای اطراف خود بپردازد. در واقع «جزیره دوستی» زمینه ساز و پرورش دهنده خلاقیت کودکان است. همچنین در این مجموعه به موضوعاتی مانند کمک به هم‌نوع و دیگران و حفظ محیط زیست پرداخته شده است.


در ضمن مجموعه پویانمایی «جزیره دوستی» از ۲۳ شخصیت فرعی  و دو شخصیت اصلی که ظاهری دخترانه و پسرانه دارند، تشکیل شده است.


نویسندگان این اثر جمال اسکویی و کوثر احمد آخوندی، مشاور طرح آن امین حسینیون، کارگردانش جمال اسکویی و طراح شخصیت هایش هم زهرا مسائلی است. طراحی آبجکت و اشیا هم بر عهده محمد خیاطی و طراحی زمینه با لیلا وفادار بوده است. کار مدلینگ هم بر عهده داریوش اسکویی بوده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها