jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۶۴۲   ۱۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۸:۱۱

کارشناسان پزشکی قانونی بعد از بررسی وضعیت مادر سالخورده داماد خانواده خرمدین، اعلام کردند او محجور است. با محجور شناخته شدن این زن که یکی از اولیای دم پرونده است، قوه قضاییه به جای او تصمیم‌گیری خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث جام‌جم آنلاین، اکبر خرمدین و همسرش، اردیبهشت امسال در جریان قتل پسرشان به نام بابک که کارگردان سینما بود، دستگیر شدند. آنها جسد او را تکه‌تکه کرده و در سطل‌های زباله سطح شهر تهران رها کردند. پس از دستگیر این زوج، آنها به قتل داماد و دختر خود به همین شیوه در سال‌های گذشته اعتراف کردند. در ادامه مشخص شد، داماد خانواده خواهرزاده اکبر بوده و قربانی جنایت دایی و زن دایی‌اش شده‌است.

این درحالی بود که دو فرزند عمه خانواده از سمت پدر فوت شده‌شان، قاتل را بخشیدند اما مادر سالخوده‌شان توانایی اظهار نظر درباره قاتل فرندش را نداشت.

دیروز کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند که این زن محجور بوده و نمی‌تواند خواسته خود را اعلام کند. بنابراین بر اساس قانون قرار شد که رئیس قوه قضاییه در این باره اعلام نظر کند.

همچنین دیروز رییس بیمارستان شهید رجایی کرج از ترخیص قاتل بابک خرمدین در هفته گذشته خبر داد.

دکتر طاهرنیا گفت: پدر بابک خرمدین از چهارم مهرماه، به علت ابتلا به بیماری کووید۱۹ در این بیمارستان بستری شده بود و ۱۲ مهرماه با حال مساعد از بیمارستان مرخص شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها