jamejamonline
هرمزگان عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۵۴۴   ۱۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۶

فرمانده انتظامی هرمزگان در نشست مشترک با مدیرکل و معاونین صدا و سیما این استان، نقش رسانه را در فرهنگ سازی، ارتقاء آگاهی و برقراری امنیت جامعه مهم دانست و از تلاش های شبانه روزی مجموعه صدا وسیما مرکز خلیج فارس در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی و ارتقاء احساس امنیت در جامعه تقدیر و تجلیل کرد.

title
به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان،فرمانده انتظامی هرمزگان در نشست مشترک با مدیرکل و معاونین صدا و سیما این استان، نقش رسانه را در فرهنگ سازی، ارتقاء آگاهی و برقراری امنیت جامعه مهم دانست و از تلاش های شبانه روزی مجموعه صدا وسیما مرکز خلیج فارس در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی و ارتقاء احساس امنیت در جامعه تقدیر و تجلیل کرد.


سردار "غلامرضا جعفری" در جلسه تعاملی و مشترک با مدیرکل و معاونین صدا وسیمای مرکز خلیج فارس ضمن قدردانی از تعامل و همکاری شایسته مجموعه صدا وسیما با نیروی انتظامی در اطلاع رسانی وآگاهسازی عمومی، طی سخنانی بیان داشت: بخش زیادی از توفیقات نیروی انتظامی صرفا با همکاری صدا و سیما و رسانه ها حاصل می شود .


وی با مطلوب خواندن وضعیت امنیت در استان، افزود: امنیتی که بصورت جمعی و با مشارکت همگانی باشد،  یک امنیت پایدار است که این همکاری و همدلی میان نیروی انتظامی و صدا و سیما موجب شده که ما هرگز خود را از صدا و سیما جدا نمی بینیم و صدا و سیما با نمایش  برنامه های فاخر، ظرفیت ها و فرصت های استان را در سایر حوزه ها به خوبی معرفی می کند به گونه ای که استان هرمزگان با وجود داشتن جغرافیای وسیع، دارای کمترین خلع های ارتباطی و پوششی می باشد.


سردار جعفری با بیان اینکه ماحصل و خروجی تلاش های صدا وسیما و پلیس، ارتقاء احساس امنیت در جامعه است، اذعان کرد:  بحمداله با تلاش های شبانه روزی و همه جانبه مجموعه همکاران در اکثر حوزه ها از قبیل کشفیات کالای قاچاق، مواد مخدر، صیانت و سلامت کارکنان جزء استان های برتر کشور  و همچنین از حیث کاهش جرائم که یک مقوله مهم می باشد نیز از استان های برتر کشور  هستیم.


فرمانده انتظامی استان هرمزگان  تصریح کرد: پلیس قدردان زحمات و تلاش های صدا وسیما در سایر حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی جامعه می باشد.


مدیر کل صدا وسیمای مرکز خلیج فارس در ادامه این نشست ضمن خیرمقدم به فرمانده انتظامی استان و هیات همراه؛ بیان داشت: در شرایط کنونی دنیا و لزوم و ضرورت خبررسانی سریع و صحیح تمام تلاش ما بر این است که خبری که رسانه ای می گردد در کمال صحت و دقت صورت گیرد البته سرعت انتشار اخبار مورد تأکید و نظر کارشناسان خبری ما است .


مهران جلایی افزود: رسانه ها و خبرنگاران در واقع سربازان جنگ نرم هستند و یکی از وظایف ما در سازمان بحث پیوستن به شبکه های تلویزیونی و رادیویی می باشد، زیرا شبکه های تلویزیونی حمایت بیشتری دارند و چشمی هستند و 95 درصد شبکه های ما دیجیتال شده اند.


گفتنی است فرمانده انتظامی استان در پایان این نشست به پاس قدردانی از زحمات و تلاش های مجموعه صدا وسیمای مرکز خلیج فارس در راستای اطلاع رسانی ، آگاهسازی و شفاف سازی جامعه با اهدا لوح و هدایایی تقدیر و تجلیل کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها