jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۱۳۵۶   ۱۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۲:۱۹

تیم ملی فوتبال کره جنوبی برای بازی با تیم ملی ایران امروز راهی تهران شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر ، تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۷ روز سه شنبه این هفته در مرحله سوم انتخابی جام جهانی به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و حساسیت زیادی برای هر دو تیم دارد.

اعضای تیم ملی فوتبال کره جنوبی امروز شنبه برای انجام این مسابقه، با یک پرواز چارتر راهی تهران شدند. این پرواز ساعت ۱۶:۱۰ به وقت محلی از فرودگاه بین المللی اینچئون انجام شده است.

طبق اعلام رسانه‌های کره جنوبی، این تیم مصدومی برای دیدار با ایران ندارد و مصدومیت «سون هیونگ مین» هم رفع شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی هم این تیم را در سفر به تهران همراهی می‌کند. او در فرودگاه با بازیکنان این تیم از جمله سون هیونگ مین خوش و بش کرد و به آنها روحیه داد.

کره جنوبی در ۳۱ تقابل با تیم ملی ایران صاحب ۹ برد و ۹ تساوی شده است. ۱۳ بازی هم با پیروزی تیم ملی ایران تمام شده است. کره جنوبی هرگز در ایران به پیروزی نرسیده است.

در حال حاضر تیم ایران با ۹ امتیاز صدرنشین گروه A است و کره جنوبی با ۷ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها