jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۲۰۸   ۱۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۲۷

رییس جمهور در ادمه سفرهای استانی صبح امروز وارد استان بوشهر شد

محرومیت استان بوشهر غیرقابل تحمل است

رئیس جمهوری گفت: بوشهر قطب کشاورزی ،شیلات، نخیلات ،صنعت نفت گاز و پتروشمیی است و ۶۰۰ کیلومتر مرز دریای دارد و در این وضعیت سخن گفتن از بیکاری ،مشکلات و بعضا آسیب های اجتماعی برای این استان غیرقابل تحمل است.

محرومیت استان بوشهر غیرقابل تحمل استرئیس جمهوری گفت: بوشهر قطب کشاورزی ،شیلات، نخیلات ،صنعت نفت گاز و پتروشمیی است و ۶۰۰ کیلومتر مرز دریای دارد و در این وضعیت سخن گفتن از بیکاری ،مشکلات و بعضا آسیب های اجتماعی برای این استان غیرقابل تحمل است.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در جمع خبرنگاران افزود:ان شاالله خداوند توفیق دهد تا به دنبال کارهایی که دراستان بوشهر انجام شده گام هایی در جهت فعال شدن اقتصاد دریا، توسعه نخیلات و بخش شیلات برای استفاده از این ظرفیت ها  دراین استان  برداشته شده است.

رئیس جمهوری اضافه کرد: در استان بوشهر گام هایی برداشته شده است اما  برای رفع محرومیت های استان،  حوزه صنعت نفت و گاز  و پتروشیمی هم باید گام هایی بردارند به ویژه کارهای زیربنایی که باید در بخش های  برق ، آب ، جاده های مواصلاتی ویژه اتصال به ریل و راه آهن کلید بخورد تا بتواند به رفع مشکلات این استان کمک کند.

وی یادآورشد: توفیقی است برای بنده و همکاران که امروز در استان بوشهر باشیم و پیشاپیش از اینکه امکان برگزاری جلسات مردمی با حضور اقشار مختلف به دلیل شرایط کرونایی وجود ندارد عذر خواهی می کنم  امید است در فرصت های آینده این فرصت فراهم شود که نقطه نظرات مردم را بشنوم و هم و به بررسی مشکلات بپردازیم.

رئیس جمهوری با ادای احترام به خانواده معظم شهدا، ایثار گران و مردم ولایتمدار مقاوم استان بوشهرگفت: در همین راستا بررسی هایی نسبت به وضعیت بوشهر و مشکلاتی که  مردم در این استان دارند انجام شده است، گزارشات واصله از مراکز مختلف مورد بررسی قرار گرفته است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها