jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۷۳۸   ۱۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۶:۳۲

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی تهدید کرد که اگر رژیم صهیونیستی اجازه اجرای راه‌حل دو کشوری را ندهد، فلسطینیان موضوع بازگشت به مرزهای ۱۹۴۷ را مطرح می‌کنند.

به گزارش جام جم آنلاین، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تهدید کرد که اگر رژیم صهیونیستی اجازه اجرای راه‌حل دو کشوری را ندهد، فلسطینیان موضوع بازگشت به مرزهای ۱۹۴۷ را مطرح می‌کنند.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با گروهی از فعالان سیاسی فلسطینی گفت: اگر اسرائیل مانع از اجرای راه حل دو کشوری شود فلسطینیان گزینه‌های دیگری روی میز دارند که یکی از آنها بازگشت به تقسیم بندی ۱۹۴۷ است.

وی افزود: گزینه دیگر برقراری «کشور دموکراتیک متحد در سرزمین تاریخی فلسطین» است.

محمود عباس از جامعه بین المللی خواست که به مسئولیت‌های خود در قبال حقوق ملت فلسطین عمل کند و مانع از ادامه اشغالگری و جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین شود.

پیش از این رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی ضبط شده خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد هم رژیم صهیونیستی را تهدید کرده بود.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها