jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۶۵۷   ۱۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۷:۱۷

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت:طی شش‌ماهه نخست امسال ۲۱۰۷ طرح اشتغال بااعتبار بیش از 73 میلیارد تومان توسط کمیته امداد در استان کرمان ایجادشده است.

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛یحیی صادقی اشتغال،توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تأمین خوداتکایی نیازمندان و محرومان را از مهم‌ترین اهداف این نهاد دانست و افزود:در راستای اشتغال و توانمندسازی مددجویان این نهاد با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال،ارائه بسته‌های تشویقی به کارفرمایان و هم‌چنین کاریابی برای مددجویان هرساله زمینه اشتغال و توانمندسازی مددجویان و اقشار آسیب زیادی را فراهم می‌کند.

وی بابیان اینکه طی شش‌ماهه نخست امسال ۲۱۰۷ طرح اشتغال بااعتبار بیش از 73 میلیارد تومان از محل اعتبارات بانکی وامدادی توسط کمیته امداد در استان کرمان ایجادشده است گفت:همچنین طی این مدت ۲۴۹ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان و فرزندان آن‌ها از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کارشده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خاطرنشان کرد:درمجموع طی شش‌ماهه نخست امسال ۲۹۶۴ مورد فرصت شغلی توسط این نهاد برای مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر در استان ایجادشده است.

وی از ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ۲۰۲۹مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان در شش‌ماهه نخست امسال خبر داد و بیان کرد:با ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای،مقدمات خودکفایی و توانمندسازی مددجویان به میزان قابل‌توجهی فراهم و از ظرفیت‌های متقابل سازمان فنی و حرفه‌ای و کمیته امداد،به‌خوبی استفاده می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها