jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۶۵۵   ۱۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۷:۱۸

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان اعلام کرد:

جذب بیش از 10 هزار مشترک جدید گاز در پنج ماهه نخست سال جاری

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت:تعداد مشترکین جذب شده این شرکت در پنج ماهه نخست سال جاری به بیش از 10 هزار مشترک رسیده است.

به گزارش جام جم آنلاین کرمان،منوچهر فلاح افزود:با احتساب این میزان مشترک جذب شده در سطح استان،تعداد کل مشترکین گاز طبیعی استان کرمان به بیش از هفتصد و هشت هزار مشترک در سه بخش خانگی،صنعتی و عمومی رسیده است.

وی افزود:ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت شهری استان98 درصد و جمعیت روستایی 52 درصد است و در مجموع 80 درصد جمعیت این استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

وی با اشاره به اینکه حادثه در کمین مشترکین سهل انگار است،از تمامی مشترکین گاز طبیعی درخواست کرد تا ضمن رعایت الگوی مصرف بهینه به توصیه های ایمنی در استفاده از وسایل گاز سوز به خصوص در فصول سردتر سال نیز توجه کرده و در صورت مشاهده هرگونه نشتی،بلافاصله پنجره ها را باز و از روشن کردن وسایل گاز سوز و سایر وسایل برقی خودداری به عمل آوردند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها